Flormar 424 & Konad M21

*

Merhaba Kızlar,


Bugün kendimi çok daha iyi hissediyorum. Tırnaklarımda şişenin neredeyse yarısına geldiğim Flormar 424 numaralı su yeşili renk denilen ojesi var.


Bu ojeyi Flormar alışverişimde bulamamıştım. Bir arkadaşım bulup göndermişti bana, üstelik erkek bir arkadaşımdı! Çok yardımsever ve düşünceli arkadaşlarım vardır. (:


Flormar 424 ojesini 2 kat sürdüm ve daha sonra Golden Rose beyaz ojesini süngerin ucuna sürüp dokundurdum. İsterseniz düzenli yapmak için bant kullanabilirsiniz ama ben sünger baskı yaparken düzensiz olmasını seviyorum. (: Hatta bir kaç rengin düzensiz bir arada olduğu değişik sünger baskılar daha da hoşuma gidiyor.

 

Bunu yapmak için, bulaşık süngerini de kullabilirsiniz. Ben geçen sene resim malzemeleri satan bir yerde, onların kullandığı süngerlerden almıştım.


 


Sünger baskı yaptıktan sonra üzerine top coat sürdüm ama herhangi bir cila da sürebilirsiniz. En son olarak Konad M21 diskinde olan kelebek desenini damgaladım. Konad siyah baskı ojesini kullandım. Üzerine bir daha top coat sürmedim. Tercihinize göre siz sürebilirsiniz.


Çok hoşuma gitti bugün tırnaklarım. (:

 

OjeLi günLer!

 

 facebook share twittershare

23 Responses to “Flormar 424 & Konad M21”

Post a Comment