Orly Snowcone & Konad S9

*

Merhaba Kızlar!

*

Bugün tırnaklarımda Orly Snowcone mavi renk ojesi var. Bu benim çok fazla ısınamadığım mavi tonlarından.. Ojeyi tırnağınıza sürdüğünüzde, şişesinde olan mavi renge göre daha koyu bir mavi oje olduğunu farkediyorsunuz. Yapısı krem ve çok yoğun. Tek kat bile yeter aslında. 2 ince kat sürdüm.

 


Tek avantajı çok çabuk kuruması. Orly’nin bir kaç ojesini sürdüm ama hiç bu kadar çabuk kuruduğunu farketmemiştim. Üzerine çok beklemeden  konad yapabildim.

*

Konad S9 diskindeki çiçek desenlerinden bir tanesini, tırnaklarımın ucuna damgaladım. İnternette daha önce mavi renk üzerine bu deseni biraz yanlamasına doğru yapıldığını görmüştüm. Bu diski o nedenle almıştım. Ben yaparken son anda vazgeçtim. Bu şekilde benim tırnaklarıma daha çok yakıştığını düşünüyorum.

*

*

Benim vazgeçemediğim Konad’ın özel baskı beyaz ojesini kullandım. Başka hiçbir beyaz oje bu kadar net çıkaramıyor. Bazen alternatif oje soruları geliyor ama ben beyaz renkte denemedim. Konad’ın beyaz baskı ojesi varken denemeye gerek duymadım sanırım.

*

Orly mini ojelelerini biliyorsunuzdur. Onlardan almış arkadaşım, merak ettim fırçaları nasıl diye.. Denedim ve hiç bana göre olmadığını anladım. Arkadaşım sürerken zorlandığını bu nedenle farklı bir ojenin fırçasını kullandığını söyledi.

*

Orly 18ml ojelerin fiyatı 19.50. (Optimum AVM’de sormuştum.) 18ml oje için bence iyi bir fiyat.

*

Herkese ojeLi günLer! (:

 

 


facebook share twittershare

18 Responses to “Orly Snowcone & Konad S9”

Post a Comment