Sailor Nails

*

Selam kızlar!

*

Uzun zamandır aklımda olan ve uygulamak istediğim oje rengi ve desenleri  bugün tırnaklarımda.. Gerçekten çok severek ve keyif alarak yaptım.

 

Bu markanın bende olan ojelerin hepsini denedim ve gerçekten çok memnun kaldım. Halen gittigidiyor’da satışı var ama renkler konusunda bir bilgim yok. Bu markanın neon renklerini satıyor aynı arkadaş. (:


American apparel Cameo Blue ojesini 2 kat sürdüm. Ojenin üzerine desen yapmak istediğim zaman alttaki ojenin hızlı kuruması benim için önemli ve bu oje çok çabuk kuruyor.

 İşaret parmağımda, bantlama tekniğini kullandım. Bu benim ilk denemem, hiçte fena sayılmam. (: Daha sonra, ben China Glaze Snow ojesini tercih ettim. Siz herhangi bir beyaz oje kullanabilirsiniz. Snow beyaz ojesinin kıvamı çok çok yoğun sürerken delirtiyor. (: Beyaz kısma gelecek şekilde, Bundle Monster BM08 diskindeki deseni baskı yaptım.


Orta parmak, Konad m79 diskinde olan deseni uyguladım. Bu diski çok seviyorum. (: Bundle Monster disklerinde bu desenin daha dar ve çok yuvarlaklı olanı var. Yanlamasına yapmak pek avantajlı gelmedi. (:


Yüzük parmağım, Bundle Monster BM08 ve BM12 diskindeki zincir desenini kullandım.


Serçe parmağımda ise, Essence diskinde yer alan çizgileri uyguladım. Üzerine kırmızı ile desen yapmak istedim ama desen arada kaybolup gitti.

 

♥  ♥  ♥  ♥


Ben aklımda çok yapmak istediğim desenler var önce boş tırnak çemberinde denerim sonra tırnaklarıma uygularım. Eskiden ilk önce tırnağımda deniyordum, desen istediğim gibi olmadıysa sil yap tırnaklarımlarım asetondan kuruyordu.


Baskı yaparken Konad’ın beyaz ve kırmızı baskı ojesini kullandım. Üzerine O.P.I Top coat sürdüm. Ortaya çıkan görüntüden çok çok memnunum. Bayıldım!

 

Don’t forget to join my GIVEAWAY!


OjeLi günLer!facebook share twittershare

28 Responses to “Sailor Nails”

Post a Comment