♥ My Birthday Nails ♥

Herkese merhaba (:

Bugün sizlere Doğum günüm için yaptığım manikürümü göstermek istedim. Çok eğlenceli ve sevimli bir manikür oldu. American Apparel Coney Island ojesini 2 kat sürdüm. Bu ojelerin yapısına bayılıyorum!


Ana sayfada iseniz, yazının devamı ve görseller için aşağıdaki linke tık tık lütfen (:

İşaret parmak; Konad M76 diskindeki deseni, konadın kendi beyaz ojesi ile baskı yaptım üzerine pembe taş koydum.American Apparel L’Esprit lila ojenin yapısıda çok güzel. Bir ara sürüp göstereceğim (:

Orta parmak; Konad M14 diskinde hediye paketini, American Apparel L’Esprit lila oje ile baskı yaptım üzerin gümüş taş ekledim. Taş eklesem mi, eklemesem mi diye düşündüm ama ekleyince daha hoş oldu.Yüzük parmak; Konad M18 diskindeki küçük kalp desenini, beyaz ve lila oje kullarak bilerek düzensiz bir şekilde uyguladım. Bir kaç tane daha ekleyecektim ama sonra vazgeçtim.

Serçe parmak; Golden Rose 104 beyaz ojesini kullandım, üzerine fırçanın ucu yardımı ile noktalar ekledim, daha sonra L’Esprit ile tırnak ucuna çizgi çektim ve Golden Rose Nail Art 101 ile de minik beyaz aralıklı çizgiler yaptım. Cupcake deseninin üstüne de pembe renk taş ekledim.Doğum günüm arkadaşlarım sayesinde inanılmaz eller havaya modunda geçti. Ayrıca, çok güzel, yeni hediye ojeler geldi. En kısa sürede yayınlayacağım. Herkese çok teşekkürler ederim ama Fulya seni ben yerim. Gönderdiğin ojelere bayıldım :)))

Bundan sonra daha sıklıkla görüşeceğiz, web sitesinde çalışmalar devam ediyor. Bir kaç güne kadar yeni değişiklikler olacaktır, bir sorun çıkmassa tabi (:

OjeLi günLer!


Giveaway için son günler, katılmak isteyenler tık tık Giveaway Time!


 facebook share twittershare

19 Responses to “♥ My Birthday Nails ♥”

Post a Comment