”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!’ Haziran – Pastel

*

Herkese merhaba,


Her ay farklı markalarla düzenlenen ”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Yarışması bu ay PASTEL markası ile karşınızda.. (: Hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanabileceğimiz bir çok renkte ojelere sahip olan Pastel, yeni renkleriyle trendleri yakalamaya devam ediyor. Bu sene çıkarmış olduğu renklerle birlikte sektörde iddasını bizlere net bir şekilde tekrardan gösterdi.
Yarışmamızı takip edenler biliyor ama bilmeyenler için, görsellerde olan kombinlere benzer kombin yaparak, Pastel’in 2011 yaz koleksiyonundan bir set hediye kazanabilirsiniz.


*

Sizlerden kendi tırnaklarınıza sürdüğünüz paylaşımları beklemiyoruz. Bilgisayarda hazırlanmış bir kombinasyon yapabileceğiniz gibi , beyaz bir a4 kağıdına dergilerden kesip yapıştırdığınız ürünlerinin fotoğrafını çekip yollayabilirsiniz.


Geçen ay düzenlenen yarışmada A4 kağıdına yapıp yollayan katılımcı arkadaşlarımız olmuştu. Sadece internet üzerinden kombin yapılıp yollanacak diye bir kuralımız yok. (:


Pastel marka ürünlerini, Pastel’in sitesinden veya google görsellerden alabilirsiniz.Retro Esintisi


 


Su Etkisi


 


Katılım şartları her ay düzenlenecek olan markaya göre değişiklik gösterebilir. Görseller firma tarafından paylaşılmıştır.


Haziran – Yarışmaya katılım şartları;


1- Kozmetik olarak sadece ‘PASTEL’ ürünlerinin seçilmesi zorunludur. (oje, parfüm, far, göz kalemi vb)


2- Yaptığınız kombinlere isim vermeniz gereklidir.


3- Burada görmüş olduğunuz kombinlerin birebir aynısı oluşturulamaz. İnternette daha önceden oluşturulmuş kombinlerin kullanılmaması rica edilir. Anlaşılması durumunda kombini değerlendirilmeye alınmaz.


4- Yapacağınız kombinler en fazla 20, en az 5 parçadan oluşmalıdır. Kombinde en az 1 adet Pastel marka oje kullanmanız gereklidir.


5- Görsellerde kendi yapmış olduğunuz, Franken ojeler kabul edilmemektedir.


6- Kıyafetlerin markaları sizin tercihlerinize bağlıdır. İstediğiniz markaların kıyafetlerini kullanabilirsiniz. Bikini ile kombin yapabilir miyim diye bir soru geldiği için cevap veriyoruz. Neden olmasın! (:


7- Bir kişi birden fazla kombin ile yarışmaya katılamaz.


8- Oluşturduğunuz kombinleri sadece ojedelisi@hotmail.com mail adresini göndermelisiniz. Bu konunun altına yapılan yorumlar, facebook, twitter vb yerlerden bana gönderdiğiniz kombinler dikkate alınmayacaktır. Mailiniz bana geldiği zaman, size mailinizin bana ulaştığına dair geri dönüş yapacağım. İsterseniz bu konunun altına bana gönderdiğiniz mail sonrası katıldığınıza dair yorum bırakabilirsiniz.


9- Yaptığınız kombinlerin sağ alt kısmına isim soyisim yazmanız zorunludur. Bana mail atarken, mailin içine isterseniz iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.


10- Bana gönderdiğiniz kombinleri kazanan açıklanana kadar başka bir yerde paylaşmamanız önemle rica olur. Kimin önce, kimin sonra kombin yaptığını bilemeyiz.


11- Ürünlerin fiyatlarının yazılması zorunlu değildir.


12- Gönderilen ve katılım şartlarına uyan kombinler firma ile paylaşılacak, değerlendirilecektir. Kazanan yine www.ojedelisi.com adresinde duyurulacaktır.


Başvuru bitiş tarihi: 20.06.2011
Kazananın açıklanma tarihi: 30.06.2011


Gelişmeleri Facebook ve Twitter sayfamdan takip edebilirsiniz.


Herkese bol sans!

 

 

*


facebook share twittershare

19 Responses to “”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!’ Haziran – Pastel”

Post a Comment