”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Agustos – Golden Rose

*

Herkese Merhaba,

*
Her ay farklı markalarla düzenlenen ”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Yarışması bu ay ‘Golden Rose’ markası ile sizlerle.. (:

*


Golden Rose kozmetik sektörünün önemli kuruluşlarının başında geliyor.

*

Golden Rose markasının üreticisi Erkul Kozmetik ürünlerini 86 ülkeye ihraç etmektedir. Renkli kozmetik üretiminde yeniliklerin öncüsü olan marka, Türk ve dünya kadınlarının büyük bir beğeniyle takip ettiği Golden Rose çok geniş ürün ve renk skalasına sahip. Marka oje konusunda dünyanın 3 büyük üreticisinden biri olduğunu biliyor muydunuz? (:

*
Ayrıca Golden Rose Facebook sayfasını ziyaret edebilir, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz!

*

Sizlerden kendi tırnaklarınıza sürdüğünüz paylaşımları beklemiyoruz. Bilgisayarda hazırlanmış bir kombinasyon yapabileceğiniz gibi , beyaz bir a4 kağıdına dergilerden kesip yapıştırdığınız ürünlerinin fotoğrafını çekip yollayabilirsiniz.

*
Katılım şartları her ay düzenlenecek olan markaya göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle kuralları lütfen dikkatlice okuyunuz. Görseller yapacağınız kombinlere örnek oluşturması açısından bu yarışmaya özel hazırlanmıştır.

*
Surpriz hediyeler kazanmak için, kombininizi kurallara uygun olarak hazırlayın ve gönderin! (:

*

Sarı Aşk

*

 


*
Mavi Tonlar

 


*

Ağustos – Yarışmaya katılım şartları;

*
1- Kozmetik olarak sadece ‘GOLDEN ROSE’ ürünlerinin seçilmesi zorunludur. (oje, parfüm, far, göz kalemi vb)

*
2- Kombinde en az 1 adet Golden Rose marka oje kullanmanız zorunludur. Görsellerde kendi yapmış olduğunuz, Franken ojeler kabul edilmemektedir.

*
3- Yapacağınız kombinler en fazla 30, en az 5 parçadan oluşmalıdır.

*
4- Yaptığınız kombinlere isim vermeniz gereklidir.

*
5-Kıyafetlerin markaları sizin tercihlerinize bağlıdır. İstediğiniz markaların kıyafetlerini kombininize ekleyebilirsiniz.

*
6- Göndereceğiniz kombinde parçalar ayrı ayrı resimlerden oluşmamalıdır. Örneğin, oje, ayakkabı, çanta, gözlük, parfüm olarak oluşturduğunuz kombin için, bana 5 ayrı görsel göndermemelisiniz.

*
7- Burada görmüş olduğunuz kombinlerin birebir aynısı oluşturulamaz. İnternette daha önceden oluşturulmuş kombinlerin kullanılmaması rica edilir. Anlaşılması durumunda kombini değerlendirilmeye alınmaz.

*
8- Aynı kişi birden fazla kombin ile yarışmaya katılamaz.

*
9- Oluşturduğunuz kombinleri sadece ojedelisi@hotmail.com mail adresini göndermelisiniz. Bu konunun altına yapılan yorumlar, facebook, twitter vb yerlerden bana gönderdiğiniz kombinler dikkate alınmayacaktır.

*
10- Kombin yapıp ilk gönderdiğiniz mail dikkate alınacaktır. Bu nedenle, mailinizi kontrol edip gönderin lütfen.

*
11-Mailiniz bana geldiği zaman, size mailinizin bana ulaştığına dair geri dönüş yapacağım. İsterseniz bu konunun altına bana gönderdiğiniz mail sonrası katıldığınıza dair yorum bırakabilirsiniz. Kurallara uymayan veya görselin gözükmediği tüm maillere geri dönüş sağlıyorum. Lütfen kombini gönderdikten sonra mail adresinizi kontrol ediniz. Size geri dönüş en geç 2 gün içinde olur.

*
12- Yaptığınız kombinlere isim soyisim yazmanız zorunludur. Bana mail atarken, mailin içine isterseniz iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.

*
13- Bana gönderdiğiniz kombinleri kazanan açıklanana kadar başka bir yerde paylaşmamanız önemle rica olur. Kimin önce, kimin sonra kombin yaptığını bilemeyiz.

*
14- Gönderilen ve katılım şartlarına uyan kombinler firma ile paylaşılacak, değerlendirilecektir. Kazanan yine www.ojedelisi.com adresinde duyurulacaktır.

*

Başvuru bitiş tarihi: 20.08.2011

*
Kazananın açıklanma tarihi: 25.08.2011

*

Gelişmeleri Facebook ve Twitter sayfamdan takip edebilirsiniz.

*
Herkese bol sans!


facebook share twittershare

22 Responses to “”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Agustos – Golden Rose”

Post a Comment