”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Nisan – NARS

Herkese Merhaba,

*

Kombin yarışmasını düzenlemek istediğim bir diğer marka ile devam ediyoruz. (: ”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Nisan yarışması, bu ay NARS markası ile düzenlenmektedir.Kombin kazanan sahibine içerisinde 1 adet NARS marka oje olan bir hediye paketi gönderilecektir.
Kombin hazırlamadan önce lütfen kuralları okuyun.

 

Kurallar aşağıdaki gibidir,
*
1- Kombinde en az 1 adet NARS marka oje kullanmanız zorunludur. Görsellerde kendi yapmış olduğunuz, Franken ojeler kabul edilmemektedir.
*
2-Kozmetik olarak sadece NARS marka ürünleri kullanmanız zorunludur. NARS marka dışında (allık, rimel,  vb) başka markaların ürünleri kabul edilmeyecektir.
*
3- Yaptığınız kombinlere isim vermeniz ve yaptığınız kombinlere isim soyisim yazmanız ZORUNLUDUR. Yaptığınız kombinde isminiz ve soysminiz yazmıyorsa, kabul edilmeyecek ve dönüş YAPILMAYACAKTIR. Kombin yapıp ilk gönderdiğiniz mail dikkate alınacaktır. Bu nedenle, mailinizi kontrol edip gönderin lütfen.
*
4- Yapacağınız kombinler en fazla 30, en az 5 parçadan oluşmalıdır.
*
5-Kıyafetlerin markaları sizin tercihlerinize bağlıdır. İstediğiniz markaların kıyafetlerini kombininize ekleyebilirsiniz.
*
6- Göndereceğiniz kombinde parçalar ayrı ayrı resimlerden oluşmamalıdır. Örneğin, oje, ayakkabı, çanta, gözlük, parfüm olarak oluşturduğunuz kombin için, bana 5 ayrı görsel göndermemelisiniz.
*
7-  İnternette daha önceden oluşturulmuş kombinlerin kullanılmaması rica edilir. Anlaşılması durumund a kombini değerlendirilmeye alınmaz.
*
8- Aynı kişi birden fazla kombin ile yarışmaya katılamaz.
*
9- Oluşturduğunuz kombinleri sadece ojedelisi@hotmail.com mail adresini göndermelisiniz. Bu konunun altına yapılan yorumlar, facebook, twitter vb yerlerden bana gönderdiğiniz kombinler dikkate alınmayacaktır.
*
10-Mailiniz bana geldiği zaman, size mailinizin bana ulaştığına dair geri dönüş yapacağım. İsterseniz bu konunun altına bana gönderdiğiniz mail sonrası katıldığınıza dair yorum bırakabilirsiniz. Kurallara uymayan veya görselin gözükmediği tüm maillere geri dönüş sağlıyorum. Lütfen kombini gönderdikten sonra mail adresinizi kontrol ediniz. Size geri dönüş en geç 3 gün içinde olur.
*
11- Bana gönderdiğiniz kombinleri kazanan açıklanana kadar başka bir yerde paylaşmamanız önemle rica olur. Kimin önce, kimin sonra kombin yaptığını bilemeyiz.
*
12- Gönderilen ve katılım şartlarına uyan kombinler firma ile paylaşılacak, değerlendirilecektir. Kazan an yine www.ojedelisi.com adresinde duyurulacaktır.
*
Başvuru bitiş tarihi: 20.04.2012
Kazanan kombini açıklama tarihi: 25.04.2012

*
Bir kaç gün ara ile katılım sayısını Facebook sayfam ve Twitter‘dan duyuruyorum.

*
Herkese OjeLi günLer!


facebook share twittershare

14 Responses to “”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Nisan – NARS”

Post a Comment