”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Ocak – Butter London

*

Herkese Merhaba,

*

Öncelikle herkese mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum! 2012 hepinize şans getirsin!

*
‘Ojeleri kıyafetlerle kombine et!’ Ocak yarışması, Douglas mağazalarında satışı olan Butter London markası ile yapılıyor. (:

 


Kazanan kombin Douglas tarafından seçilecek ve seçilen kombinin sahibine içinde 1 adet Butter London oje olan hediye paketi gönderilecek.


Daha önce Douglas ile iki kombin yarışması yapmıştık. O zaman kozmetik olarak kısıtlama vardı ama bu ay yok. Oje dışında istediğiniz markanın makyaj ve parfüm ürünlerini kullanabilirsiniz.


*
Lütfen kuralları okuyun. Kurallara uymayan kombinler yarışmaya dahil edilmeyecektir.Aşağıda bu ay için hazırladığım 2 kombin görseli yer almaktadır.


Leopar Cazibesi

 


Işıltılı Gece

 *

Kurallar aşağıdaki gibidir,

*

1- Kombinde en az 1 adet BUTTER LONDON marka oje kullanmanız zorunludur. Görsellerde kendi yapmış olduğunuz, Franken ojeler kabul edilmemektedir.

*
2-Kozmetik olarak (oje dışında) istediğiniz markanın makyaj, parfüm vb. ürünlerini kullanabilirsiniz.

*
3- Yaptığınız kombinlere isim vermeniz ve yaptığınız kombinlere isim soyisim yazmanız ZORUNLUDUR. Yaptığınız kombinde isminiz ve soysminiz yazmıyorsa, kabul edilmeyecek ve dönüş YAPILMAYACAKTIR. Kombin yapıp ilk gönderdiğiniz mail dikkate alınacaktır. Bu nedenle, mailinizi kontrol edip gönderin lütfen.

*
4- Yapacağınız kombinler en fazla 30, en az 5 parçadan oluşmalıdır.

*
5-Kıyafetlerin markaları sizin tercihlerinize bağlıdır. İstediğiniz markaların kıyafetlerini kombininize ekleyebilirsiniz.

*
6- Göndereceğiniz kombinde parçalar ayrı ayrı resimlerden oluşmamalıdır. Örneğin, oje, ayakkabı, çanta, gözlük, parfüm olarak oluşturduğunuz kombin için, bana 5 ayrı görsel göndermemelisiniz.

*
7- Burada görmüş olduğunuz kombinlerin birebir aynısı oluşturulamaz. İnternette daha önceden oluşturulmuş kombinlerin kullanılmaması rica edilir. Anlaşılması durumunda kombini değerlendirilmeye alınmaz.

*
8- Aynı kişi birden fazla kombin ile yarışmaya katılamaz.

*
9- Oluşturduğunuz kombinleri sadece ojedelisi@hotmail.com mail adresini göndermelisiniz. Bu konunun altına yapılan yorumlar, facebook, twitter vb yerlerden bana gönderdiğiniz kombinler dikkate alınmayacaktır.

*
10-Mailiniz bana geldiği zaman, size mailinizin bana ulaştığına dair geri dönüş yapacağım. İsterseniz bu konunun altına bana gönderdiğiniz mail sonrası katıldığınıza dair yorum bırakabilirsiniz. Kurallara uymayan veya görselin gözükmediği tüm maillere geri dönüş sağlıyorum. Lütfen kombini gönderdikten sonra mail adresinizi kontrol ediniz. Size geri dönüş en geç 3 gün içinde olur.

*
11- Bana gönderdiğiniz kombinleri kazanan açıklanana kadar başka bir yerde paylaşmamanız önemle rica olur. Kimin önce, kimin sonra kombin yaptığını bilemeyiz.

*
12- Gönderilen ve katılım şartlarına uyan kombinler firma ile paylaşılacak, değerlendirilecektir. Kazanan yine www.ojedelisi.com adresinde duyurulacaktır.

*

Başvuru bitiş tarihi: 20.01.2012
Kazananın açıklanma tarihi: 25.01.2012

*

Her gün değil ama bir kaç gün ara ile Twitter ve Facebook sayfamdan kaç kişinin katıldığını yazıyorum.

*

Herkese bol sans! OjeLi günLer! (:

 


facebook share twittershare

23 Responses to “”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Ocak – Butter London”

Post a Comment