My First International Swap‏

*

Hello ladies!


I wanted to share with you my fantastic swap package from the lovely Tassa. Swapping is so much fun! Have a look on what I’ve got! I can’t wait to try out! I just want to say thank you so much Tassa! <3<3<3

 


Bir kaç ay önce swap yapmak istemiştim ancak swap yaptığınız zaman her zaman risk olduğunu, siz ürün gönderdiğiniz zaman bazen karşı tarafın gönderdim dediğini ancak göndermediği bilgilerini üzerine vazgeçmiştim. Sonra ne kaybederim diye düşündüm ve denemeye karar verdim. İyi ki yapmışım! (:


Tassa ile harika bir swap yaptık. Benim istediğim ojeler dışında bana harika ojeler göndermiş. Paketi açtığımda gözlerime inanamadım ve çok mutlu oldum. Lila-mor renk ojeleri çok sevdiğimi bildiği için, kendi seçmiş olduğu mor renk ojelerde göndermiş. Çok mutluyum! Onunla aramızda inanılmaz bir güven oluştu. Birbirimize her zaman mail attık ve bilgi verdik.


Biz birbirimize paketleri gümrük yasağından önce gönderdiğimiz için, üzerinde kozmetik yazmasına rağmen hiç sorun yaşamadık. Ben onun gönderdiği paketten daha çok benim gönderdiğim paket onun eline ulaşacak mı diye düşünüp durdum. Onun gönderdiği paket benim elime çok daha hızlı ulaştı. Sizlerle paylaşmak için, benim gönderdiğim paketin ona ulaşmasını bekliyordum. (:


Kozmetik yasağı ile ilgili paketinin geri dönen bir kaç arkadaşa rastladım. Bence her şey durulana, düzene girene kadar bir süre beklemede kalın derim. Şu anda 19.04 tarihinden önce gönderilen paketlerde sorun yaşanmazken, daha sonrası için gümrük paketleri kabul etmiyormuş.


Ayrıca, biliyorsunuz hediye çekilişlerimin ikisi yurtdışına çıkmıştı ve ojelere bir şey olmadan sahiplerine ulaşmıştı. Bu konuda çok mail geliyor. Kargo yurtdışında oje gönderimi almıyor, nasıl gönderiyorsun falan sorularına yanıt vermiş olayım. Ben bugüne kadar oje gönderirken hiç sorun ile karşılaşmadım. Bunun nedeni paketin içindekini saklamam falan değil, zaten saklayamassınız, açıp bakıyorlar. Ben oje olduğunu söylüyorum ve gösteriyorum. Gönderdiğim çoğu kişi, paketlemenin çok iyi olduğunu hatta açarken zorlandıklarını ama ojelerin sağlam olduğunu söyler. Paketleme konusunda artık uzman sayılırım valla kimse kusura bakmasın. Kargo görevlisi bile şaşırmıştı. ((:


Neyse, bende onun istediği Golden Rose, Flormar gibi ojelerimizden gönderdim. Paketi aldığında bana attığı mail her şeyi anlatıyordu. İşte bu her şeye değer! Unutmadan, Golden Rose ojeler konusunda Derya’ya yardımları için çok teşekkür ederim.


Gelelim bana gelen ojelere ….Essence Makes me weak, Found my love, The one and only, Lilac forever, Humpy Dumpy

 

**

 


Essence Naughty but nice, Mellow Yellow, You belong to me, Underwater new

 

**

 


Catrice Cosmetics – Lucky in Lilac

 

**


S-he 464, Look by bipa – Plum, Sunset, Beach, Basic polish no name, Manhattan 610W

 

 

**


Essence plate

 

**

 

Delicious chocolate, candy and wonderful card from Slovenia!

 

**


Söylenecek çok şey yok aslında. Ben paket geldiğinden beri, hangisini önce sürsem diye düşünüyorum! Halen heyecanlıyım! Bu güzel ojeleri sizlerle paylaşmak için, ojeleri denemek için sabırsızlanıyorum.


OjeLi günLer! (:

 

*


facebook share twittershare

28 Responses to “My First International Swap‏”

Post a Comment