”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Temmuz – China Glaze

*

Herkese merhaba,


”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Yarışması bu ay  China Glaze Türkiye ile düzenlenmektedir. Bu ay blogumda tam anlamı ile China Glaze oje rüzgarı esmekte olduğunu farkındasınızdır. (:

 Blog Birthday Giveaway! çekilişimin dışında, göndereceğiniz kombinin kazanması durumunda, 4 adet China Glaze marka oje kazanabilirsiniz!


4 adet China Glaze marka oje kazanmak için, yapmanız gereken çok basit. Kurallara uygun istediğiniz kıyafet kombinini yapın ve gönderin.


Sizlerden kendi tırnaklarınıza sürdüğünüz paylaşımları beklemiyoruz. Bilgisayarda hazırlanmış bir kombinasyon yapabileceğiniz gibi , beyaz bir a4 kağıdına dergilerden kesip yapıştırdığınız ürünlerinin fotoğrafını çekip yollayabilirsiniz.


Katılım şartları her ay düzenlenecek olan markaya göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle kuralları lütfen dikkatlice okuyunuz. Görseller yapacağınız kombinlere örnek oluşturması açısından bu yarışmaya özel (ve benim tarafımdan) hazırlanmıştır.

 

Pastel Duruş


 

 

Masum Görünüm

 


 

Yaz Neşesi

 


 

Konser Günü

 


 

 

Mor Rengin Büyüsü


 

Eğlence Zamanı

 Temmuz – Yarışmaya katılım şartları;


1- Kombinde en az 1 adet China Glaze marka oje kullanmanız zorunludur. Görsellerde kendi yapmış olduğunuz, Franken ojeler kabul edilmemektedir.


2- Yapacağınız kombinler en fazla 30, en az 5 parçadan oluşmalıdır.


3- Yaptığınız kombinlere isim vermeniz gereklidir.


4- Kozmetik olarak (oje dışında) istediğiniz markanın makyaj, parfüm vb. ürünlerini kullanabilirsiniz.


5-Kıyafetlerin markaları sizin tercihlerinize bağlıdır. İstediğiniz markaların kıyafetlerini kombininize ekleyebilirsiniz.


6- Göndereceğiniz kombinde parçalar ayrı ayrı resimlerden oluşmamalıdır. Örneğin, oje, ayakkabı, çanta, gözlük, parfüm olarak oluşturduğunuz kombin için, bana 5 ayrı görsel göndermemelisiniz.


7- Burada görmüş olduğunuz kombinlerin birebir aynısı oluşturulamaz. İnternette daha önceden oluşturulmuş kombinlerin kullanılmaması rica edilir. Anlaşılması durumunda kombini değerlendirilmeye alınmaz.


8- Aynı kişi birden fazla kombin ile yarışmaya katılamaz.


9- Oluşturduğunuz kombinleri sadece ojedelisi@hotmail.com mail adresini göndermelisiniz. Bu konunun altına yapılan yorumlar, facebook, twitter vb yerlerden bana gönderdiğiniz kombinler dikkate alınmayacaktır.


10-Mailiniz bana geldiği zaman, size mailinizin bana ulaştığına dair geri dönüş yapacağım. İsterseniz bu konunun altına bana gönderdiğiniz mail sonrası katıldığınıza dair yorum bırakabilirsiniz. Kurallara uymayan veya görselin gözükmediği tüm maillere geri dönüş sağlıyorum. Lütfen kombini gönderdikten sonra mail adresinizi kontrol ediniz. Size geri dönüş en geç 2 gün içinde olur.


11- Yaptığınız kombinlerin sağ alt kısmına isim soyisim yazmanız zorunludur. Bana mail atarken, mailin içine isterseniz iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.


12- Bana gönderdiğiniz kombinleri kazanan açıklanana kadar başka bir yerde paylaşmamanız önemle rica olur. Kimin önce, kimin sonra kombin yaptığını bilemeyiz.


13- Ürünlerin fiyatlarının yazılması zorunlu değildir. İsterseniz ojelerin isimlerini kombininize ekleyebilirsiniz.


14- Gönderilen ve katılım şartlarına uyan kombinler firma ile paylaşılacak, değerlendirilecektir. Kazanan yine www.ojedelisi.com adresinde duyurulacaktır.


Başvuru bitiş tarihi: 20.07.2011
Kazananın açıklanma tarihi: 25.07.2011

*

Gelişmeleri Facebook ve Twitter sayfamdan takip edebilirsiniz.

*

Herkese bol sans!

 

 facebook share twittershare

19 Responses to “”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Temmuz – China Glaze”

Post a Comment