China Glaze Holly Day & Flormar 50 & S3

*

Merhaba Kızlar!

 

Tırnaklarımda China Glaze Holly Day yeşil ojesi var. Bu ojeyi DenizRio’dan almıştım. Aslında bu oje dışında bir çok oje aldım. Aldığım tüm ojeler her zaman olduğu gibi sorunsuz elime ulaşıyor.

*

Gittigidiyor DenizRio dükkanına  bakmanızı tavsiye ederim. 200’den fazla China Glaze ojesi dükkanında mevcut. Ayrıca, Electropop koleksiyonu biliyorsunuz geçen hafta Tanaçan Kozmetik tarafından Türkiye’ye getirildi. DenizRio’da satışı bulunuyor ojelerin. (:

 

 

China Glaze Let it snow holiday koleksiyonundan sadece iki oje aldım. Onlardan bir tanesi Holly day, diğeri ise, China Glaze Glittering Garland. Ben iki tane aldım ama koleksiyonda güzel ojeler olduğunu düşünüyorum. (:

*

China Glaze Holly Day ojesini 2 kat sürdüm ancak tek kat bile yetebilecek bir oje.Bir de üzerine kurutmak için bir ürün kullanmıyorsanız iki kat sürmemenizi tavsiye ederim. Bana hemen kuruyacakmış gibi gelmedi ama denemedim çünkü bugün biraz acele etmem gerekiyordu.

 

*

Rengi koyu geldi bana, tek başına çok sevemedim ama üzerine baskı yaptığım zaman çok hoşuma gitti. Ruh halime göre bazen çok sevmediğim oje bir kaç ay sonra sürekli sürdüğüm bir oje olabiliyor. Çok net  sevmiyorum demiyorum artık bu nedenle..

 

Üzerine şu yazımda yazdığım yenilik marketin gönderdiği S3 diskini kullandım. Bu desen benim en sevdiğim desen oldu. Sitede gördüğüm zaman umarım bu disk gelir demiştim. (:

Baskı yaparken yaptığım desenin çok belli olmasını istemedim bu nedenle Flormar 50 yeşil ojesini kullanarak baskı yaptım. Üzerine Top coat kullandım.

 

Herkese OjeLi günLer! (:

 


facebook share twittershare

21 Responses to “China Glaze Holly Day & Flormar 50 & S3”

Post a Comment