Flormar Oje Kurutucu Sprey

*

Merhaba Kızlar!


Daha önce tanıtmak istediğim, bir ay önce yazmayı planladığım yazıyı ancak bugün yazabiliyorum.

 


Ben eskiden kuaförlerin kullandığı Demert oje kurutucu spreyi kullanıyordum. Sprey bitince yenisi almamıştım. En son aldığım Sally Hansen Insta-Dri kötü çıkınca (her ne kadar yenisi ile değiştirmiş olsalar da bir süre kullanmayı düşünmüyorum) geçen ay Watsons mağazalarında gördüğüm Flormar Dryer Manicurist’s Finishing Spray – Oje kurutucu Spreyi almaya karar verdim.


Avm’deki Flormar stanlarından alabilirsiniz bu ürünü küçük boyları da çıkmış. Küçük boyların fiyatı 6.90tl, büyük boylar 8.90tl olması lazım. Watsons, bazen kampanyalar yapıyor ben iki tane büyük spreyi 11tl gibi bir fiyata almıştım.


Ojenizi sürdükten 1-2 dakika sonra spreyi sıkıyorsunuz. Eğer ojeyi sürdükten hemen sonra spreyi sıkarsanız ojeyi bozarsınız. Ayrıca, spreyi çok yakından sıkmayın. Ojenin parlaklıklığını alma gibi bir sorun yaşamadım. Yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum.


”E vitamini ve limon yağı ile tırnaklara nemlendiricilik kazandırırken, tırnak etlerini de yumuşatıyor.” deniyor ama ben çok bir fark göremedim.


Karşılaştırmak gerekirse, DeMert ile Flormar arasında hiçbir fark yok. Ben Flormar’ın oje kurtucu spreyinden çok memnun kaldım. DeMert oje kurutucu spreyin fiyatı 16tl civarındaydı ama geçen gün gittigidiyor’da 11.90tl gibi bir fiyat gördüm.

 

China Glaze hediye ojeler için tık tık!


Herkese ojeLi günLer! (:

 facebook share twittershare

12 Responses to “Flormar Oje Kurutucu Sprey”

Post a Comment