Golden Rose 113 – Dark Brown


Kahverengi, her zaman yakıştırdığım ama çok fazla kullanmadığım bir renk. Her seferinde kahverengi ojenin üzerine konad yapma istediğim oluyor anca sürdükten sonra tırnaklarımın görüntüsü hoşuma gittiğinden yapmıyorum.
Golden Rose Paris serisinin ojelerinin sürülüşü tam bir işkence, şişelerinden memnun olmadığı bir kaç ay önceki yazılarımda bahsetmiştim. Fırçası da hiç iyi değil. Ben bazen başka ojenin fırçası ile sürüyorum.

Kıvamı yine de iyi. 2 kat sürdüm. Tek katı kalın sürerseniz de opak oluyor. Ben artık kıvamı yoğun ojelerde önce ince kat, sonra kalın kat sürmeye çalışıyorum.

Golden Rose Care+Strong 187, kahverengi ojesini hem sürülüş, hem de renk olarak,daha çok beğenmiştim. Yani karşılaştırmak gerekirse, kesinlikle 187 numara benim ilk sıramda.

facebook share twittershare

5 Responses to “Golden Rose 113 – Dark Brown”

 • Canım bu renkte çok güzelmiş.ben çok fazla ojeden anlamadığım için bana göre ikiside neredeyse aynı gibi geldi. Üzerine tırnak süslerinden kullanabilirdin aslında. Bir daha ki sefere dene istersen beğenmessen yayınlamassın. Merak ettim ben

  Meltem


 • Bende de var bu oje, kahverengi ojeyi çok severim ama bunun rengi nerdeyse siyah gibi geldi bana o yüzden sürmüyorum. Biraz daha çikolata rengi olsa daha çok severdim :) İçine beyaz mı katsam..


 • very beautiful and perfect for fall!


 • ayyy canım rengi çoook güzelmiş ama.pek bir şık durur bir gece davetinde.sevgiler arkadaşım.seni takibe alıyorum…


 • Yorumlar için teşekkürler :)

  @Meltem, tamam tekrar kahverengi sürdüğümde deneyeceğim :)

  @Başak, evet biraz koyu kahve ama bende de sanki açık tonlu kahveler garip duracakmış gibi geliyor. Bence boş bir şişede azıcık beyazla karıştır bakalım nasıl olacak :)

  @Enamel Girl, Thank you :)

  @mintininmutgağı, teşekkür ederim. Size katılıyorum. :)


Post a Comment