Golden Rose Cutipeel

Bu aralar klasik renklerden gittiğim için, yeni manikürler görememektesiniz :) Bende hazır bu dönemde iken, daha önce talep olan tırnak bakım ürünleri hakkında, konular oluşturmaya karar verdim. 
 
 

Tırnak Eti Yumuşatıcı;Tatlı Badem Yağı, Üzüm Tohumu Yağı ve Gliserin içeren özel formülü ile tırnağınızın etrafındaki deriyi temizlerken nemlendiriyor ve kuruluğu önlüyor. Golden Rose Cutipeel ile tırnağınızın etrafındaki ince deriyi kesmeden, kolayca geriye iterek yok edebiliyorsunuz.
 
Fiyatı 4tl ile 5tl arasında değişiyor. 
 
Ürünü çok uzun zamandan beri kullanıyorum, gayette memnunum. Bazen kremler yetmiyor. Kremlerin yetmediği ya da tırnak etlerimin çok kuruduğu hissettiğim zaman kullanıyorum.
 
Ben manikür yaptırmıyorum, etlerimi ne alıyorum ne de aldırıyorum. Normalde hiç sorun yaşamıyorum ancak asetonu çok kullandığım zaman, eski halline dönmesi için, bu gibi ürünlerden yararlanıyorum. 
 
Elimde kremle dolaşan biri olamadım, aksine bazen evde bile krem sürmeyi unutuyorum. Artık unutmayı engellemek için, iş yerinde ki dolabıma da yedek alıp koydum. Umarım bu işe yarar :)))
 

facebook share twittershare

11 Responses to “Golden Rose Cutipeel”

 • Bu ürünleri bloglarda görüyorum ama kullanma imkanım olamadı maalesef :/


 • I like Golden Rose :)
  lady-flower123.blogspot.com


 • Benim her yerimden krem cikiyor, o da degisik :P


 • Öykü, bende krem sürmeyi unutmamak için, işyerimede yedek koydum işte :)))


 • Fiyatı uygunmuş :)
  Sana o kadar çok mor oje aradım ki. Yunanistan'da ilk gün pazardı, china glaze mağasının önünden geçtim ve kapalıydı! İçim kan ağladı resmen.
  Sonraki gidişimde de nispeten küçük bir şehirdeydik, bulamadım hiç.

  Makedonya'da bulabildiğim tek oje satan dükkanın koleksiyonu benimkinden daha küçüktü.. İçime oturdu ya, sana ciciler getirmek istiyordum :)


 • ne güzel konu olmuş tırnak etleri için gerçekten uygun fiyatlı bir ürün,diğer markaların ürünleri bana pahalı geliyor ama etlerimi kesmeyi de bırakmam lazım.deneyeceğim.
  bu arada şu sitede sizin resimleriniz kullanılıyor,tesadüfen gördüm:
  http://www.kadinlarkulubu.com/tirnak-cilalari-ojeler/412489-oje-perisi-a-m-o-n-r-a-nin-oje-tutkusu-56.html


 • bu ürünü tam olarak nasıl uyguladığını öğrenebilir miyim acaba?


 • benim tırnaklarım iyi bakmazsam hemen soyulduğu için yağlar kremler uçuşuyor her yerde :) bunu denemedim ama. kalyon'un yağını ve lush'ın lemony flutter'ını kullanıyorum şimdilik. yağ çok iyi. bu arada ödüllendin cnm http://guzellikolsun.blogspot.com/2011/02/fotd-purple-star-odullendirilmisim.html :)


 • Mailine bakıver bi ara :)


 • @francesca mckennitt, teşekkür ederim canım ;)

  @Sudenaz, blog ismi belli nasıl olsa sorun yok :))

  @Esra Aslantürk, tırnak etlerine sürüyorsunuz. oje fırçasından farkı yok zaten :)

  @guzellikolsun,lush yeter sana o zaman ;)
  teşekkürler

  @Modafobik, oki doki :)


 • bu ürünü nasıl kullanıosun ?? sadece tırnak etlerinemı uyguluyorsun yoksa tırnak koruyucu gibi bi görevide varmı butun tırnağada suruluomu cila niyetine ?


Post a Comment