Yurtdışında satışı olan Golde Rose Ojeler Hakkında :)

Herkese selam, 
Catherina Arley ojeleri satın aldığımız Derya, şu konunun yorumlarına aşağıdaki mesajı göndermiştir. Bilginiz olsun :) Derya, emeklerin için teşekkürler.

Golden Rose FASHION COLOR NAIL LACQUER-OJE

”Merhaba Arkadaşlar:)

Golden Rose firmasının yurtdışında olupta Türkiye’de olmayan ürünlerinin satışını almış bulunmaktayım, yurtdışından daha ucuza, yüklü kargo parası vermenize ve yüklü ödemeler yapmanıza gerek yok artık. Bende bir ojesever olarak, 2 aydır yoğun bir şekilde uğraştığım emeğimin karşılığını aldım ve nihayet golden rose lar artık Türkiye’de :)))

www.dbmstrend.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Herkese Sevgiler
Derya”facebook share twittershare

2 Responses to “Yurtdışında satışı olan Golde Rose Ojeler Hakkında :)”

  • Rica ederim canım, bu bilgiyi arkadaşlarla paylaştığın için çok teşekkür ederim. Golden Rose'un ojelerine bayılacağınızdan eminim, ben hepsinden aldım kendime ve gerçekten çok şık duruyorlar, en önemlisi kokularıda yok, ayrıca avrupa ürünleri olmasından kaynaklı içinde kanserojen maddeler yok, aksi taktirde yurtdışına çıkışı engellenirdi.

    http://www.goldenrosemalta.com sitesine baktığınızda fiyatların ne kadar pahalı olduğunu görebilirsiniz. Birde buyrun benim fiyatlarıma bakın :) http://www.dbmstrend.com

    Sevgiler :)
    Derya


  • Online alışveriş yapmaya korkar oldum bu ara :( ojeleri almak istiyorum ama ürünler sağ salim ulaşıyor mu acaba adresimize


Post a Comment