Nail Trick – Asetonsuz oje

Evet, Evet doğru duydunuz Asetonsuz oje. Ojeyi sürüyorsunuz, sonra sıkıldınız mı soyun gitsin :)))


 

Oje gerçekten çok çabuk kuruyor. Şişesini ve fırçasını sevdim. Sürülüşü çok rahat. 2 kat sürdüm, tek katta tırnak çizgilerim belli oluyordu.

Tek seferde soyularak çıkabiliyor. Diyeceksiniz ki, soyularak çıkıyorsa o zaman elimde çantada bir şey ararken de soyulur. Üzerine bir kat koruyucu kat sürmeyi deneyebilirsiniz ancak ben sürmeden elimi çantama atıp karıştırdım, Bozulmadı :)) 

Tırnakta soyularak çıktıktan sonra tırnaklarım parlak duruyor.Çok enteresan. Asetonla çıkan tırnaklarım ile arasında gerçekten fark var.Tek bir nokta var atlanmaması gereken, aseton kullandıktan iki saat sonra bu ojeyi sürmeniz gerekiyormuş. Çünkü aseton uçmuş gibi görünse de kimyasal etkisini tırnaklarda uzun süre devam ettirirmiş.


Birçok rengi var.
Oje hakkında detaylı bilgi için;

12 renk. 12 ml.
Nail Trick Peel – Off.
Sürün ve soyun

****Ürünler firma tarafından, şahsıma tanıtım amaçlı gönderilmiştir. Kendilerine teşekkür ederim :)
.

facebook share twittershare

10 Responses to “Nail Trick – Asetonsuz oje”

 • tam bir oje delisiyim ve bu ürünü duymamıştım ! süper süper çok sevdim.. aradığım ürün :)) saol şekerim bu müthiş haber için ;)


 • Gezegendeki en temiz oje :D


 • ne kadar ilginc ya. sitesine baktim da.
  ne kadara satiliyor yazmamislar ama..


 • ayy bayıldım yahuuu. resmen benim derdime derman olmuşlar. benim ayak tırnaklarımın yüzeyi çok pütürlü. bir oje sürüp çıkarmaya kalksam oje o pütürlerin arasından bir türlü çıkmıyor. ben de yüzeyini törpülüyorum ama bu sefer de tırnağım inceliyor. yazın ayaklarıma oje sürmek işkence resmen. ama buna bayıldım, sitesini de inceledim harika valla. gerçi şu an sadece netten temin edilebiliyormuş ama ben netten aşışveriş yapmıyorum=( neyse, gelecek yaza kadar bi şekilde ulaşırım ben bu güzelliğe=)


 • yorumlar için teşekkürler.:)
  ben memnun kaldım.

  Nemo Latte, aşağıdaki linke tık tık :)
  http://www.nailtrick.com/siparis/


 • Meltem Hanım merhaba,

  Sizin ayak tırnaklarınız gibi pütürlü yüzeye sahip kişiler için gerçekten ideal bir çözüm olduğunu belirtmek istedim. Normal ojelerin tırnağınıza yaptığı zarar aslında sadece görünüm olarak pütürlü yüzeyin arasına yerleşmesi değil. Ojelerin hava aldırmıyor olması, tırnağın gelişimi için oldukça zararlı. Normal ojelerin içeriğindeki çözücü, alkol, formaldehid, tuloen, phytalat, asetat, glikol ether gibi zararlı kimyasallar çok daha korkunç, Nail Trick bu nedenle çocuklar ve hamileler için de güvenli. Yalnızca su, akrilik polimerler ve mineral bazlı pigmentlerden oluşuyor formül, kururken içindeki su buharlaşıyor ve bu çevreye zarar vermiyor. / Nailtrick Cosmetics


 • Teşekkürler Seçil Hanım ilginiz için :)


 • Nailtrick Peel-Off Oje / 23 Ekim – 26 Ekim tarihleri arasında %40 indirimli tanıtım fiyatıyla Limango'da. Fiyatı 19,50 TL. Fırsatı kaçırmayın, tanıtım indiriminden yararlanın :)


 • Nail Trick Peel Off Asetonsuz Çıkan Oje 8-14 Kasım tarihleri arasında %40 indirimli tanıtım fiyatıyla Alamarka'da. 19,50 TL. Bu fırsatı kaçırmayın, tanıtım indiriminden yararlanın :) http://www.nailtrick.com http://www.asetonsuzoje.blogspot.com


 • Nail Trick’ten buyuk surpriz: %85 indirim geliyor!

  Nail Trick, http://www.unnado.com‘da yapacagi kampanyada, simdiye kadarki en buyuk indirim ile sagligina ozen gosteren bayanlarla ve esine surpriz yapmayi seven baylarla bulusuyor :)

  Kampanya 22 Eylul’de basliyor. 1 hafta sure ile devam edecek. Kacirmayin.


Post a Comment