Meeting with the Colours : ) Golden Rose 84, 86, 88 & Moda Nail Polish

Bugün daha önceden yaptığım ancak o zamanlar blog sahibi olmadığım için fotoğraf çekmediğim sünger baskılı renkli ojemi tekrar denedim.


Tırnaklara sünger baskı fikrini ilk Öykü’den duydum ve çok keyifle yaptım.

Ben taban kat olarak Golden Rose 04 numaralı beyaz ojesini kullandım. Gerçekten kıvamı çok güzel, tek kat yetiyor. Konad ya da böyle baskı ojeden önce tabana bu markayı tercih ediyorum. Şişede bu kadar net ve güzel beyaz durmuyor ama gerçekten Flormar’dan daha iyi.
Ojenin kurumasını bekledim 10 dakika kadar, eğer ojeyi sürdükten hemen sonra baskı yaparsanız,süngere yapışıyor ve istediğiniz gibi olmuyor.
Daha sonra, isterseniz evdeki bulaşık süngerlerini de kullanabilirsiniz. Ben baskıda kullanılan süngerlerden aldım, her yerde bulunuyor. Uzun çubukların ucunda süngerlerden almıştım 1 ay önce..

İstediğiniz oje renklerini kullanabilirsiniz. Ben baskı yapmak için,Golden Rose, 84 turuncu, 86 yeşil, 88 mavi  ve Bodrum’da iken aldığım Moda marka neon pembe renk ojeyi kullandım.
En son olarakta CosmoShop parlatıcı sürdüm tek kat. Fırçasının geniş olmasından dolayı, bu parlatıcıyı seviyorum.

** Lindsay Lohan’ın ojelerini daha önce internette görmüşsünüzdür. Bu renkleri kullanabilir ve ya üzerine konad yapabilirsiniz. :)

facebook share twittershare

10 Responses to “Meeting with the Colours : ) Golden Rose 84, 86, 88 & Moda Nail Polish”

 • bunu öyküde yapmıştı ama bunun üzerine mutlaka tırnağı kaplayan konad desenlerinden denemelisin beyazla çook güzel oluyor :D


 • Evet öykü de yapmıştı. zaten ondan duyduğumu bu nedenle belirttim :)

  yok ben konadı bilerek yapmadım. böyle daha hoş oluyor. Öykü, lohanın ojesinin aynısını yapmaya açlıştığı için konadla yaptı :)


 • cok guzel olmus pamuk seker gibi =D


 • teşekkür ederim canım :)


 • ya bu arada alakasız ama aldığın simler cila ile karıştırdığında parlıyor mu ben bugun aldım da sonradan belki parlamaz diye şüpheye düştüm :S iyiki almışmıyım


 • neon simlerden mi aldın diğerlerinden mi bilmiyorum ama ben memnunum . dene bi istersen.


 • aa sim sormus dilek ben de sorayim: o pembeli pritt simleri seffaf parlaticiya kattin mi? ölece duruyolar mi? yani rengi degisiyor mu acaba, dibe cokuyor mu merak ediyorum. fircasi guzel dediysen o cosmoshop parlaticidan ben de alip ona karistirabilirim belki.


 • Nemo, ben daha seninle aynı aldığımız simlere, süslemelere dokunmadım :)

  Cosmoshop, fırçası geniş. tek seferde sürülüyor tırnağa, kimisinin hoşuna gidiyor geniş fırça, kimisinin gitmiyor.

  Zaten 1tl bir şey. beğenmessen dökersin parlatıcıyı, içine yaptığın ojelerden koyarsın. Ben parlatıcı bitince öyle yapıyorum :)


 • omg your nails are beautiful , wow so pretty


 • çok guzel olmuşlar bnde yapmak istiyorum böyle konad ında varmış pamukkları fln hiç denedin mi memnun musun ?


Post a Comment