Essence Found My Love

*

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba (:


Artık yeter yeni yazılar görmek istiyoruz, hadi dön mailleri üzerine bir an önce yeni bir post yayınlamak istedim ve ne kadar çok özlediğimi anladım.

Aslında kendime göre hoş manikürler yaptım ama çekip yayınlama fırsatım olmadı. Daha sık manikürlerle karşınızda olmayı umuyor ve ojeme geçiyorum. (:Bugün tırnaklarımda Essence Found My Love ojesi var. Bu ojeyi ilk olarak Tassa göndermişti ancak Addictiveistanbul blogunun sahibi canım arkadaşım yurtdışına gittiğinde benim seveceğimi düşünüp bu ojeyi almış ve birkaç ay önce göndermişti. Benim lila oje sevdiğimi bildiği için, göndermekten vazgeçmedi. Gerçekten çok teşekkür ederim canım. <3 Bir şişenin yarısına geldim. Severek kullanıyorum.Tırnak Center sitesinden aldığım büyük disklerin içerisinde yapmak istediğim, A24 diskinde olan deseni kullandım. Bu desen çok hoşuma gitti. Özellikle Konad siyah baskı ojesini kullandım. Altına hangi renk oje kullanırsanız kullanın bence bu siyah baskı hepsine yakışır.


2 kat sürdüğüm lila ojenin üzerine, baskı yaptıktan sonra O.P.I Top Coat kullandım.


Bu arada, Sally Hansen İnsta Dri aldım ama daha önce aldığım gibi çıkmadı. Belki sadece bunda böyledir. Bilmiyorum.:S


”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Ağustos- Golden Rose yarışmasına katılım sona erdi. Kombinler firma ile paylaşıldı. Sonucu merakla bekliyorum. (:


Hediyeler için son 2 gün. Eğer halen katılmadıysanız Blog Birthday Giveaway için linke tıklayabilirsiniz.


Herkese ojeLi günLer! (:

 facebook share twittershare

25 Responses to “Essence Found My Love”

Post a Comment