Hawaii Nails <3

*

Merhaba kızlar!


Bugün inanılmaz mutluyum. İstanbul’da güneşli, süper bir hava var. Bu hava bana yaz aylarına dair neler varsa hepsini anımsattı. Tatil, deniz, kum, güneş…
Tırnaklarımda çok severek yaptığım, eğlenceli bir manikür var. She Nail Sugar 515 beyaz ojesini 2 kat sürdüm. Daha sonra China Glaze Lemon Fizz sarı oje ile tırnak diplerini, kafamda olan desenlere göre sürdüm.


Konad’ın kendi sarı, yeşil, kahverengi renkteki ojelerini kullandım. Konad’ın ojeleri baskı yaparken desenleri çok net çıkarıyor. Lemon Fizz ile denedim ama çok silik çıktı.***


İşaret parmağım; Konad M29 diskindeki Hawaii desenini ve çiçeğini uyguladım.


Orta parmağım; Golden Rose Nail Art 116 açık mavi ojesini kullanarak şerit çekmeye çalıştım, çok düzgün çekemedim ama hiç önemli değil (: Daha sonra Bundle Monster BM01 diskindeki güneş desenini ve Konad M29 diskinde olan palmiye ağaç desenini uyguladım.


Yüzük parmağım; Burada şemsiye desenini uyguladım. Güneşi biraz daha sol tarafa doğru yapabilirdim. O zaman daha net gözükürdü.


Serçe parmağım; Konad M29 deseninde olan ananas desenini yaptım. Desenleri uyguladıktan 10 dakika sonra Konad Top Coat kullandım.

 


***


Güneş deseni çok belli olmuyor ama maalesef bir kaç kere çektim olmadı bende zorlamadım. Gerçekten çok tatlı oldu.  Acelem olduğu için, bugünlük benden bu kadar (:


OjeLi GünLer! (:

 

*


facebook share twittershare

40 Responses to “Hawaii Nails <3”

Post a Comment