Hello Kitty Lola Lilas & M76 & BM16

*

Selam kızlar!

*

Bugün tırnaklarımda, Hello Kitty Nail Polish Lola Lilas ojesi var. Güneş tamamı ile yüzünü gösterdi. Sonunda sanırım yaz geldi. (:  Birkaç gündür işlerim olduğu için, tırnaklarımı çekememiştim.


 

Unutmadan, bu haftasonu halen yapacak bir şey bulamadıysanız, güneşli havayı kaçırmayın ve İstanbul’da olanlar için, Bebek Şenliği ne mutlaka uğrayın. Pişman olmazsınız! (:

*

Lola Lilas krem bir oje ancak çok yoğun değil, 2 kat sürdüm ama üç kat sürülebilirdi. Bundle Monster BM16 diskindeki çiçek olan desenini kullandım. Normalde bu desenler tam tırnaklara yetecek şekilde ama ben bir kaç aydır uzun tırnaklara sahip olduğum için, deseni yan olarak kullanıyorum.

*


*

Daha sonra, Konad M76 diskinde olan kelebek desenini damgaladım. Neden bilmiyorum daha önce bu diskteki kelebek desenini beğenmemiştim ama bugün çok beğendim. Çiçeklerin üzerine pembe taş ekledim. Damga yaparken Konad’ın beyaz ve sedefli mor rengini kullandım.


*

Bu arada, tırnaklarımı yaz gelince keserim demiştim, 7-8 gündür tırnaklarımın fotoğrafını çekmediğimden bu kadar uzun olduğunu farketmemiştim bile. ((: Yarın kısaltacağım inşallah!


*

OjeLi günLer! (:

 facebook share twittershare

24 Responses to “Hello Kitty Lola Lilas & M76 & BM16”

Post a Comment