Konad Türkiye – Özgürce Pazarlama : )

Selam Kızlar : )

Konad diskleri ve ojelerini Türkiye’de Özgürce Pazarlama‘dan aldığımı daha önce söylemiştim.23.02.2011 (yarın) saat: 11:00’da Davut Güloğlu ile Ece Erken’nin sunduğu  ”Hayata Gülerken” Programına konuk olacaklarının bilgisini aldım. Hem kendilerini hem de ürünleri tanıtma fırsatı bulacakları için, programı kaçırmamanızı tavsiye ederim :)

Böylece ileride ürünlerden sipariş verecekseniz, ürünler hakkında fikriniz olmuş olur :)
 Kısaca bahsetmek gerekirse; Özgürce Pazarlama, Konad Nail Art Türkiye Distribütörüdür.Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, istemiş olduğunuz ürünleri, eğer stoklarında var ise, güvenli bir şekilde sizlere ulaştırabiliyor. 
Ben ilk konad’a merak saldığım zaman, evlerine gidip ürünleri inceleyip, beğendiklerimi almıştım. Bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadık ve çok keyifli alışverişlerimiz oldu, olmayada devam edecek :)Sevgilerle,
Ojedelisi
facebook share twittershare

4 Responses to “Konad Türkiye – Özgürce Pazarlama : )”

  • Okulda olacağım için izleyemem ama iternette izlerim bende düşünüyodum almayı çok anlayışlı insanlar :)


  • ay sonunda konad a daha rahat ulaşabılceem :D


  • İnanmıyorum ne harika bir site bu! Yeni keşfettim sizi inanın bana saatlerdir bakıyorum en geriye kadar gittim muhteşem şeyler yapmışsınız ben böyle şeyler yapmayı hayal bile edemezdim :) Sizin kadar yetenekli insanların çok az olduğunu düşünüyorum şimdiden hayranınız oldum bence tırnaklarına böyle şeyler yapabilmek hem sabır hem de güzel tırnaklar ister siz ikisine de sahipsiniz :) Özellikle son sürdüğünüz gökkuşağı gibi olan gümüş rengi oje harika sanki sihirli gibi böyle ojeler olduğunu hiç bilmezdim ben de almak istiyorum şimdi umarım bulabilirim :) Sıkı takipteyim bundan sonra!


  • @Çilekli Dondurma , teşekkür ederim. sende yapabilirsin, elin bir müddet sonra alışıyor :)
    yorumun beni çok mutlu etti.

    Ojelerden almak istersen,Gittigidiyorda rio55 ile irtibat kurabilirsin. istediğin ojeleri sana getirir :)


Post a Comment