Strawberry Nails = Konad M55

Golden Rose 04 beyaz ojenin üzerine, konad’ın kırmızı ojesi ve m55 diskini kullanarak, tırnaklarıma çilek deseni yaptım :)
Ben Konad’ın özel ojelerinden çok memnunum.

Beyaz ojeyi 2 kat sürdüm. Tek katta yetiyor ama benim böyle daha çok hoşuma gidiyor. Üzerine konad, baskı vb. uygulamalar yapmayacaksam tek başına kullanabileceğim bir renk değil. Köşede durur yoksa :)

Aslında ilk serçe parmağımdaki gibi tek desen yapmıştım ama gözüme çok boş geldi. Bende diğer tırnaklarımda gözüme boş gelen yerlere tek tek yaptım. Orta parmağımdaki yanyana çileklere bayıldım. Yapmak istediğim gibi oldu. Hatta sizin göremediğiniz sağ ellime bir çileğin yarısını baskı yaptım, yarısınıda sanki kesilmiş gibi daha aşağısına bastırdım :))
Daha da dolduracaktım ama sıkıldım. Baskı yapılan damga pembe bir renk olduğu için, kırmızı çok net göremiyorsun. Arıyorsun acaba nerede diye :))
Üzerine top coat kullanmadım. Renkler bulaşıyor. Bir tek beyaz ojede bu sorunu yaşamadım. Diğer koyu konad ojelerinin üzerine top coat sürdüğüm zaman yaptığınız tüm emekleriniz gidiyor. Belki de biraz bekledikten sonra sürmeliyim. Tam kuruduktan sonra ama farketmiyor. Böyle de kullanıyorum ben.
M55 disk gerçekten çok güzel. Farklı oje renkleri ile güzel şeyler çıkar ortaya.
Yerim ben bu tırnaklarımı yerim! :)
Ps: Çilek deyince artık aklıma sadece Fondü geliyor. Taksim’de bir yer var harika. Arkadaşım götürmüştü  beni oraya. Sanırım bu gidişle her hafta oraya gideceğiz  :)

facebook share twittershare

20 Responses to “Strawberry Nails = Konad M55”

Post a Comment