Booty, Catways,Julian Nail Polish

Selam Kızlar! :)
 Yoğun geçen bir haftanın ardından, bloguma zaman ayırabiliyorum. Çalışanlar ya da okuyanlar için, zaman yetmez bir türlü. Bana da bu hafta bir türlü zaman yetmedi.


Geçen Hafta Perşembe günü Deniz ile buluştuğumuzdan bahsetmiştim. Eminönün’de gezerken, Booty, Catways, Julian gibi markaların ojelerini satan bir yer keşfetmiştik ve kendimizi kaybetmiştik. 
Sanıyorum ojelerin satıldığı yerin ismi Aydın Kozmetik. Meşhur çarşıdan geçtikten sonra sola dönün ve biraz yürüdükten sonra sol tarafta oje havuzunu görebilirsiniz. Kapanacak bir yerdi, geçen hafta Perşembe günü gittiğim için, halen açık mı bilmiyorum. Dükkandan aldığımız ürünleri göstermeye ancak fırsatım oldu :)
Fotoğrafların üzerine tıklayıp, daha büyük boyutta görebilirsiniz.. 
Asıl bana supriz olan ve beni çok sevindiren, Firma tarafından davet edilmem :) Genellikle Firmalar bana hediye gönderiyor ama davet edilmek beni ayrı bir heyecanlandırdı :)

Yaklaşık 2 saat sohbet ettik. Kendilerine ilgilileri ve alakalı için teşekkür ediyorum. Aşağıdaki gördüğünüz tüm ojeler firma tarafından bana hediye edildi. 
Dünya küçük derlerdi inanmazdık. Gerçekten küçükmüş, firma yetkilisi beyefendi ile sohbet ederken, bir yakınımı tanıdığını öğrendim. İşte en keyiflisi buydu. :)


 Çok güzel makyaj ürünleri var. Ayrıca, yurtdışına satış yaptıklarını iletti. Bu nedenle ojeleri her yerde bulamayabilirsiniz. 
Benim aldığım ojelerin fırçalarının kötü olduğunu söylediğim de, bunun nedeninin seneler önce üretilen ojeler olduğu bilgisini aldım. Bana hediye edilen ojelerin fırçaları güzel. Herhangi bir sorun yaşamadım. :)Bir kaç rengi tırnakta nasıl durduğunu göstermek amacı ile sürdüm. Tabiki, blogu açtığımdan beri mor ve pembe rengi ne kadar sevdiğimi bilirsiniz. Onları da sürmeden duramadım. 
Booty 227, sarı renkte ojesi.. Altta 1 kat beyaz oje, üstüne 2 kat sarı ojeden sürdüm. Sarı benim sürmekten kaçınmadığım bir renk. Fırçası güzel. 
Booty 289. Ojenin 3 kat sürdüm. 1 kat beyaz üzerine 2 kat oje var ancak 3 kat sürsem daha iyi olurdu. 4 kat ojenin kurumasını bekleyemiyorum :)


Catways, 95 numaralı pembe ojesi. Bu pembe oje için, söylenebilecek tek şey, Mükemmel! :)   2 kat sürdüm.Yapısı güzel.

Catways 100 numaralı mor renk ojesi. Evet evet, evimde 20’ye yakın mor oje var. Genede doymuyorum :)
Yapısı inanılmaz güzel. 2 kat yetiyor. Ve son olarak;Catways 100 numaralı mor ojenin üzerine, içinde holografik simlerin olduğu 1 kat oje sürdüm. Görüntü harika!
**
Sabah kalktığımdan itibaren yazıyı hazırlamak istediği ile pc başından kalkmak istemedim :) Herkese mutlu haftasonları. Bugün İstanbul’da güneşli bir hava var. İyi değerlendirmek lazım :)
facebook share twittershare

10 Responses to “Booty, Catways,Julian Nail Polish”

 • hepsini güle güle kullan =) ben klasik olarak, taksi sarısına bittim =)
  şey sorucam, oje kurutucu kullanmıyor musun? 4 kat ojenin kurumasını beklemek çok sıkıcı demişsin. kullan bak, hiç sorun olmadan kurusun.


 • bazen O.P.I top coat kullanıyorum. Oje kurutucu olarak sprey kullanıyordum bir ara sonra ondan sıkıldım.
  Denerim bir ara,teşekkürler. :)


 • Renkler harika bootylerin şişeleri çok tatlıymış!! Fakat anladığım kadarıyla Booty ojelerin opaklığı catways a göre az.Altına beyaz sürdüm dedğin için bunu düşündüm. Catways pembe bir harika!! Fiyatları hakkında bilgi verirsen sevinirim. Bu ojeler sadece eminönündemi satılıyor onuda merak ettim?


 • Selam. Blogunuzu yeni keşfettim. Süperötesi bir blog olmuş.Tebrik ederim.Sizi zevkle takip edeceğim.
  Tırnaklarınıza nazar değmesin. Benimkiler hemen kırılıyor. Uzun tırnak kullanamıyorum :=(


 • very beautiful colors!!!


 • OOoh Booty 227 <3 <3 <3 Wowies!


 • wow! they have lovely range of colours. i like the purple with the shimmer you had on. :D


 • Thank you to everyone for the comments :)

  @Nilcan, ben Eminönün'de gördüm. Firma ile konuştuğumda da yurtdışı ile bağlantıları olduğunu öğrendim. Eminönün'de ki yere bak derim. Kapanmamıştır sanırım halen açıktır :)

  @Sema, teşekkür ederim.
  Ben kalyon kullanıyorum kırılmalara karşı, bende işe yarıyor :)


 • ne güzel renklermiş bunlar bayıldım :D


 • emin önünde bu dukkan nerde? Bende istiyorum 4.resımdekılern hepsını (: nolur oranın adresını
  ve 4. resımdekı ojelerın numaralarını ver ((:


Post a Comment