Çarşıya çıktım 5 tane, Eve geldim 22 tane :)))

Selam Kızlar :)

Ardarda çok alışveriş konusu oldu ama uzun zamandan beri beklediğim China Glaze ve Opi ojelerim elime ulaştı. Ojelerin bana ulaşmasını sağlayan ve bana bu konuda destek olan Trincess arkadaşıma çok teşekkür ederim. 

İsimleri görmek için fotoğrafa tık tık:)

Dün Trincess ile buluştuk ve Taksim’e gittik. Harika bir akşam geçirdik :) Önce yemek yedik ardından harika bir dondurmacıya götürdü beni, Tadı halen damağımda :)

Şimdi bu kadar oje bir günde, nerden geldi hikayesini başlıyım anlatmaya. Benim sucum yok dinleyin önce : )))

Sabah evde çıktığımda Kadıköy’de yeni açılmış bir yere girdim bir baktım ne göreyim. Kocaman oje sepeti : ) Oradan aşağıda gördüğünüz 5 adet ojeyi aldım. (Aldığım yerin ismini ve telefon bilgisini paylaşacağım, dün acelem olduğu için almamışım. )


Ayrıca, takma tırnak buldum.Desenleri hoşuma gitti o yüzden aldım. Süsleri koymak içinde üstündeki deseni beğendiğim için plastik kutuyu attım sepetime :) Sanırım normalde ilaç kutusu bunlar :)
İş yerine gittikten sonra bir kargo geldi. Sevgili Rio’dan aldığım Zoya ve China Glaze ojelerim vardı paketin içinde :) Zoyaları dört gözle bekliyordum. Rio, gerçekten teşekkür ederim. Hem sana hem ablana :) Rio, bu konuda çok iyi. Üstelik istediğimiz ojeleri bile sipariş verebiliyor. Gittigidiyor’dan Rio55′i ürünlerine bakabilirsiniz. Bugüne kadar 3 alışveriş yaptık. Hiç sorun yaşamadım.  :)

İşte Zoya- Veruschka, Zoya-Savita ve Chinâ Glaze- Spontaneous.
Trincess ile buluşupta oje alışverişi yapılmadan durulur mu? Tabi ki durulmaz. Erkul Kozmetiğe girdik.  Ben aşağıdaki ojeleri aldım. Kahverengiyi sırf merak ettim de aldım. Diğerini Trincess önerdi. Siyah gibi duruyor ancak koyu mavi :)Bu ojede bana Trincess’in hediyesi :)
Siz sormadan ben söyleyeyim. Bu kadar ojeyi nereye koyuyorsun diye soracaksınız. Artık oje gözüme sığmıyorum. Bu nedenle gözüme bir iki çok gözlü dolap kestirdim, İkea’ya gidiyorum :)İyi tatiller!!! facebook share twittershare

8 Responses to “Çarşıya çıktım 5 tane, Eve geldim 22 tane :)))”

 • Çok güzeller :D Denizin hediyesi olan ojeden var bende gercekten çok güzel ışıltıları fln hayırlı olsun cicilerin :D


 • kesinlikle oje delisi adını sonuna kadar hakediyosun:) güle güle kullan


 • güle güle kullan, çok güzeller :)


 • Aman allahım hepsi süperrr. en çok Zoya yeşili beğendim, muhteşem bi rengi var=) güle güle kullan canım..
  Kadıköy'de açılan yerin ismine bakmamışsın ama en azından nerde olduğunu tarif edebilir misin, gidip hemen talan etmem lazım da=)


 • for audrey ve happy go lucky cok guzeller ya! hepsi guzel gerci ama en cok onlar hosuma gitti benim. gule gule kullan hepsini.

  ha bi de golden rose 107 bende de var, matlastrinca inanilmaz guzel oluyor


 • Colleen marka ojelerin postunu yayınlar mısın kullanımı ve renkleri nasıl merak ediyorum?


 • Wow, I don't understand what you wrote but the pictures say it all, your polishes look great, I especially like the China Glaze lighter blue, I'm looking for it since summer :(


 • Hepsi çok güzelmiş, güle güle kullan :)


Post a Comment