Look by Bipa Plum & A25

*

Merhaba kızlar!


Tassa ile yaptığımız swap sonucunda, kendisi mor rengi çok sevdiğimi bildiği için bana bu mor ojeyi göndermişti. Daha önce bir kere sürdüm ama yayınlama fırsatım olmamıştı.

 


Bu ojeye en yakın renk Alix Avien 168 numaralı mor ojesi. Belki bir ton fark vardır ama çok belli olmuyor. Golden Rose mor renkte ojelere baktım ama daha açık tonlu kaldılar bu ojenin yanında..


Look by bipa Plum, ojeyi 2 kat sürdüm. Yapısı krem ve yoğun.Look by bipa Plum mor renkte olan ojenin üzerine, Konad beyaz baskı ojesi ile A25 serisininde olan deseni uyguladım.

 Bugün aslında sizinle paylaşmak istediğim bir konu var. Tırnak üzerine baskı yapmayı sevenlerin ve özellikle uzun tırnak sahibi olanların çok mutlu olacağını düşünüyorum. Sonunda büyük disklere kavuştum. Geçen hafta yabancı blogları dolaşırken, A serisi diskleri görmüştüm.

*

Disklerin boyutu büyüktü bende merak ettim ve e-bay’da dolaşırken disklerin tanesinin 5 dolar olduğunu gördüm. Disklerin tam desenlerini tırnakta görmek için, google görsellerde arama yaptığımda, karşıma daha önce bir kaç kez alışveriş yaptığım, Tırnak Center çıktı.


Tırnak süsleme kısmında, A serisi diskler, B serisi diskler ve H serisi diskler vardı. Konad ürünleri var ancak ben konad ürünlerini Özgürce pazarlama’dan alıyorum.


A ve H serisinin disklerin tanesi 10tl. E-bay’dan almaya hiç gerek yok. Geçen hafta Cumartesi günü diskler geldi ama ben bir türlü yoğunluktan yazı hazırlayamadım. Ben bir kaç tane aldım ancak baskı işine yeni başlayanlar için, önce bir disk alın deneyin, memnun kalırsanız tekrar alırsınız. Bana sanki konad diskleri kadar derinliği yokmuş gibi geldi. Baskı ojesini sürdükten sonra hızlı olursanız zaten sorun yok.


Yukarıda Konad, Bundle Monster ve A serisinden birer disk örnek var. Desenin büyüklüğü ortada.. H serisinin diski A serisi kadar büyük.


Ürünlerin siparişi, Tırnak center web sitesi üzerinden 3 şekilde oluyor. Kredi kartı, Havale yolu, Ptt ile kapıda ödeme. Havale ile ödeme yaptım ben genellikle..

 

Don’t forget to join my GIVEAWAY!


Herkese ojeLi günLer! (:

 facebook share twittershare

21 Responses to “Look by Bipa Plum & A25”

Post a Comment