Rival de Loop Young Brilliant Nails

Selam Kızlar!


Ankara’da yaşayanların iyi bildiği ve bahsettiği Rossmann Üsküdar’da bir ay önce açıldı.


Rossman Üsküdar nerede derseniz, Üsküdar Balıkçılar Çarşı girişinin  bir kaç dükkan yanı. Gratisin tam karşı caddesi. Eskiden Eda Parfümeri dışında kozmetik ürün satan yer yoktu. Önce Gratis sonra Rossmann Üsküdar iyi oldu. (:


 Ben en çok Rival De Loop markasını merak ediyordum. Far ve eyeliner konusunda ucuz olmasına rağmen beni şaşırttığını söyleyebilirim. Geçen hafta ürünlere bakarken bu ojeleri gördüm. Renkleri hoşuma gidince aldım. Küçük şişe 2-3tl, büyükler 3-4tl olması lazım. 1.49tl. Belki o kadar bile yoktur hatırlamıyorum başka ürünlerde almıştım.


Küçük olan iki-üç sürmelik falan ben rengini beğendiğim için aldım. Kötü bir kokusu yok. Yoğunluklarını da beğendim diyebilirim şimdilik. Çok büyük beklenti içine giremeye gerek yok zaten. (:


 


Rival de Loop Young Mint Melody – Rival de Loop Young Ibiza Look – Rival de Loop Baby Blue

 

Eğer yolunuz düşerse bir bakın derim. Bir de stand fotosu aswanginkosesi blogundan alınmıştır. Fotoğrafta Sağ üst köşede bu ojelerin bir kısmını yakalamış. Eline sağlık (:

 OjeLi GünLer! (:

 facebook share twittershare

10 Responses to “Rival de Loop Young Brilliant Nails”

 • harikalar, her gün gelip gittiğim yolda Rossmann ı görmemem de enteresan olmuş gerçi :) Yarın akşam gidiyorum :)Eline sağlık canımmm


 • bu ojeler hep karşıma çıkıyor ama ismini hiç duymadığımdan almaya cesaret edemiyordumm.
  burda görmek iyi oldu :)


 • flormar,golden rose gibi markalar 1,1.50tlyken bu ojeye 3,4tl vermem herhalde canım ama renkler hoş:)


 • çok istiyorum rossmana gitmek inş. benim şehrimede bir an önce açılır gratis den sonra rossmandan da bi hareket bekliyorumm =) ojelerine de bayıldımmmmmm


 • İzmir’de Rossmann var ve özellikle Isana ürünlerini tavsiye ederim hem ucuz hem diğerlerine göre daha çok gidiyor kremler falan.Oje renkleri de güzeldir. :D


 • Makyaj ürünleri ucuz ama kaliteli değil sanırım ya o kadar Alman markası gerçi…Neyse ben bir kere kullanmıştım memnun kaldım=)


 • Rival de Loop Young Mint Melody harika olsaymışş:)))


 • minik olan ne şeker=)


 • Rossmanna gidince bir saat çıkamıyorum.İstanbulu bilmem ama Ankara mazaları cidden güzel :)


 • uzun suredir bogda goremiyorum hatta birakti blog olayini dedim cunku takipcindim ve yeni postlar gozukmuyordu facegorunce bi baktim com olmussun yine izlemeye aldim:) kombinler esmis gitmis valla cok hos kolaj olayini bilsem katilicam:)
  sevgiler


Post a Comment