Rival de Loop

*

Merhaba kızlar!


Bugün Rossmann mağazasında satılan Rival de Loop marka ojeleri göstermek istedim. Rossman mağazaları, Ankara, Adana, İzmir ve Gebze’de var. Yakın bir zamanda İstanbul’da mağaza açacaklarını söylediler. Bir çok marka ürünü bulabiliyorsunuz umarım en kısa sürede açılış yaparlar.

 


 

Küçük şişelerin numaraları gözüküyor ama soldan sağa, Rival de Loop 10, 30, 47, 54.
Büyük şişeler ise, Rival de Loop 52 ve 48.


Öyle çok pahalı falan bir marka değil. Ojelerin tanesi 2.50tl civarında. Yani gayet uygun fiyatları. Bir çok renkler var ama benim ilk gözüme çarpan 10 numaralı lacivet oje oldu.

 

Yayınlama fırsatım olmadı ama Rival de Loop 54 numaralı gri oje hoş ama 3 kat gerektiriyor. 10 numaralı ojeyi denemek için sürmüştüm o da 3 kat istiyor. Yapıları yoğun değil.


Bu arada geçen gün bir arkadaşım PENTİ markası oje çıkarmış diyince merak ettim. PENTİ mağazasına gittiğim ise, ojelerin Gabrini ojeler olduğunu farkettim. Şişeleri aynı, önlerinde penti yazıyor ama arkasında numaralar yazılış biçimine kadar Gabrini markasını andırıyordu. Bende meraktan sordum, görevli kız evet dedi. Fiyatını sormaya gerek bile duymadım.


Bugünlük benden bu kadar!


OjeLi günLer! (:

 

 


facebook share twittershare

8 Responses to “Rival de Loop”

  • 10 numaralı lacivert oje bende var. Ben sevmedim ama senin görüşün farklı olabilir :) Yeşil ve bordo şu anda ilgimi çekiyor :D


  • canım şu son zamanlarda moda olan gümüş ve altın renk ojeleri nerden bulabilirim? griyi görünce aklıma geldi :) güle güle kullan bu arada :)


  • nice colors, i’m waiting to see them on your nails :-D


  • Pentideki ojelerı bende gördum baktım beyenmedim hiçbi rengi almadım :D bu arada senn ojelerden yeşil olan çoook hoş :D


  • Bu markayı hiç görmemiştim. En kısa zamanda tırnağında da görmek isterim :)


  • @nail crazy, Thank you.
    kızlar yorumlar için teşekkürler. Bunlar biraz kışın sürebileceğim renklerden ama bakarsınzı elim gider. (:


  • Ben de rival de loop’un buz mavisi ojesini aldım. Böyle içinde çok azcık açık mavi olan beyaz gibi, beyaza yakın bir renk hastası oldum. numarası 63. Benimki 2 katta opak oldu. hatta kalın bir kat bile idare eder :)


  • 68miş pardon. aslında 89 da olabilir tersten bakınca, emin olamadım =P


Post a Comment