Güzellik Fuarı / Konad

*

Herkese selam :)

*

Biliyorsunuz ki, 3-6 Mart arasında Lütfü Kırdar’da düzenlenmekte olan Güzellik fuarına davetiye gelmesine üzerine, kaçırmadan gittim. Bugün fuardaydım. İnanılmaz güzel ve eğlenceli bir fuar.

*

*

Konad disk ve ojeleri alabileceğiniz, daha önce de bahsetmiş olduğum, Özgürce pazarlama standındaydım tüm gün. Normalde bir-iki saat durup giderim diyordum ama inanın öyle bir fuar değil, mutlaka gelin, kalan 3 gün boyuncada fuara katılacağım.


İnsanların tırnakların seçtikleri desenleri yaptığımda ki mutlulukları görülmeye değerdi. Diğer günlerde uygulama yapmaya devam edeceğim.


Ayrıca, Marjoontheblog ve Karamel Tadında ile tanıştık sans eseri :) İnanılmaz tatlılar. Onlarında fuarla ilgili güzel yazıları olacaktır :)

*

*

Özgürce Pazarlamanın fuar standı, alt katta sağ tarafta.


İlk katta ise, Tanaçan Kozmetik vardı. Türkiye’de China Glaze ojeleri alabileceğiniz yerlerden bir tanesi. Fiyatları: 11.90 Çok güzel ebru tekniği ile çalışmada yapıyorlar.Mutlaka oraya da uğrayın :)


Bazı yerlerde fuarın son günü satış olacak, bu nedenle her ürünü anında alamayabilirsiniz. Özgürce Pazarlama satış yapıyor, herhangi bir sorun yaşamazsınız.


Herkes sevgiler, Ojeli Günler :)


 facebook share twittershare
Etiketler: ,

7 Responses to “Güzellik Fuarı / Konad”

 • ben internet uzerınden aldım alıcağımız fuarada gidemedm ama çok memnun kaldım özgürce pazarlamadan ((: urunler hemen ertesı gunu elıme ulaştı hatta yanında töprüde hediye göndermişler incelik olmuş ((:


 • Ama ben de yorum yazmıştım hay Allah gitmemiş :(

  Biz çok memnun olduk tanıştığımıza :) Keşke Konad standında o kadar çok sirkülasyon olmasaydı da daha uzun konuşabilseydik :)


 • @Mina, onlar öyledir. ince düşünürler : )

  @Marjo, haklısın. Keşke bugünde gelseydiniz. çok yoğun ama güzeldi : )


 • hastayım konada çok guzel hepsı çok guzel super 10numara


 • superrrr çok guzel


 • Merhaba; ben de internetten konad siparişi verdim ama bir türlü paletteki şekilleri damgaya çıkaramadım acaba sorun benden mi kaynaklanıyor yoksa üründen mi? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim


 • bu fuar tekrar gelicek mi veya gelicek olan başka konad fuarı var mııı


Post a Comment