Ojedelisi Giveaway Time! & Güzellik Fuarı

Herkese selam! (:

*

 

Bugün Güzellik Fuarının 3.günüydü. Güzel bir gün geçirdik. Fuarın detaylı anlatım ve fotoğraflarını daha sonra yayınlayacağım ama yarın fuarın son günü bu nedenle herkesi fuara bekliyorum. (:


Ben fuarın ilk gününden beri gelenlere Özgürce Pazalarma‘nın standında konad yapıyordum.


Daha sonra Tanaçan Kozmetik standına uğradık, herhalde en çok sohbet ettiğimiz stand orası oldu. Yetkililer inanılmaz ilgili ve eğlenceli. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum her şey için..(:


China Glaze ojeleri, fuara özel 11.90tl. Fuardan sonra fiyatlarda farklılık olacağı bilgisini aldık. China Glaze oje almak isterseniz, Tanaçan Kozmetik’in sitesi olan şu siteden ve şu kısımdan ürünlere bakabilirsiniz. Bir çok oje renkleri mevcut. Biz ojeleri isim olarak biliyoruz ama onlar firma oldukları için, ojelerin altlarında olan kodlarla çalışıyorlar. Sitede tüm renkler yok ama düzenleme olacak. Siz beğendiğiniz ojelerin kodlarını internetten bulup sorun, onlar geri dönüş yaparlar size (:


Kendimi kaybettim ve bir çok China Glaze oje aldım. Onların tanıtımı ve bilgileri ilerleyen günlerde (:


 

Yüzük parmağımda ki, inanılmaz bir uygulama, şu anda satışı olmadığı için, herhangi bir bilgi vermiyorum ama tırnağa direkt çıkartma gibi uygulanıyor. Desenlere hayran kaldım (:


Daha sonra Alessandro Nail Polish standına gittik ben mıknatıslı ojelerini merak ediyordum, İki rengi uyguladılar. Serçe parmağım ve orta parmağımda görebilirsiniz. İşaret parmağıma ise, gümüş renkte oje üzerine, siyah çatlayan oje kullandılar. Gerçekten mıktanıslı seri renkleri hoşuma gitti. Çok başarılı (:


Tabi bu işlemleri hızla yaptırdığımız için, bazı desenler değişik çıkmış. Deneme amaçlı olduğu için, hiç sorun değil. Zaten inanılmaz keyifli ama yorgunum. Fotoğrafı sadece siz görün diye çektim.


Bugün Özgürce Pazarlama standında, ojedelisinden gördükte fuara geldik diyenleri duyduğum için, inanılmaz mutluyum. Gelen herkese sohbet etme fırsatı buldum. Irmak özellikle sana teşekkürler, iyi geldin seni tanıdık. Toplu bir buluşma planım var. Blog sahibi olsun olmasın. (:

 

Nazar değmesin, tırnaklarımı takma olduğunu düşünüp sonra, kendi tırnaklarımı görenlerin beğenilerini de duymak ayrı bir güzeldi.Ps: ojedelisi.blogspot.com sitesininde yazan ile bu sitede yazanın aynı kişi olduğu bilinmesi açısından bir süre, fotoların üzerine iki site ismi yazılacak. Web sitesinde düzenleyeceğim bir çok şey var ama şu anda inanın hiç vaktim yok. Yavaş yavaş düzenlenecek (:


facebook share twittershare

7 Responses to “Ojedelisi Giveaway Time! & Güzellik Fuarı”

 • slm ben malesef bu fuara katılamadım çokta katılmak ıstıyordum ama başka bahara kaldı :( bu mıknatıslı ojelerı bende daha önce görmuştum netten çokta merak edıyordum nereden satın alabılırım ?
  maşallah diyim nazar değmesın tırnaklarına.. bana bu gun çok kötu değdi yanı gittim avm degirdiğim mazada fln kadınlar hep tırnaklarımı naısl yaptığımı konadın nasıl bışı olduğunu nereden ne kadara aldığımı vs.. sordu hep((: yemek yerken sandalyenın altındakı çiviye takıldı tırnağım inanırmısın başka yer bulamadı ve işaret parmağım gıttı :(((((((((((


 • Bende çok sevindim sizi tanıdığıma :) En yakın zaman da bekliyorum haberlerini :)


 • Cok guzel olmus =)

  Ben bu stickerlardan kullandim ve hic memnun kalmadim =( Inanilmaz zaman aliyor bu kadar zaman da ben 10 kere yaparim ayni sekli ve istedgim gibi bir sonuc alamadim.


 • @mina geçmiş olsun :(

  @Irmak <3

  @Zuzu,teşekkürler.Ürün hakkında zaman alıyor demişsin ama bayan 1 dkda yaptı. ürün Türkiye'de satışa sunulsun, alıp deneyeceğim. merak ettim belki insan kendine yaparken zorlanıyordur (:


 • muhteşem görünüyorlar özellikle de leoparlı olana bayıldım resmen yaaa… çok da yakışmış sana!


 • Of fuardan haberim yoktu. Şimdi görüyorum. Kesinlikle orada olmalıydım :( Keşke Blogspot engellenmeseymiş, fuardan haberim olurdu, blogundan. :( Çok üzüldüm gece gece :( Tırnakların harika olmuş! Mıknatıslı ojeleri çok merak ediyordum :(


 • bu fuarın aynısından ankarada da istiyoruz!!!


Post a Comment