Oje Kurutucu Spreyler

Oje kurutucular çıktığı zaman çok sevinmiştim. Sürdükten sonra bir fıss yapınca kurur diye hayal ediyordum. Hayal işte : )
Kalyon oje kurutucu sprey işe yarıyor aslında.. Ojeyi sürdükten bir kaç dakika sonra sıktığınız zaman 10 dk sonra etkisini gösteriyor. Ayrıca tırnaklar kenarlarını da yumuşatıyor. 

3 sene falan önce keşfettiğim Demert oje kurutucu sprey, tam anlamıyla harika. Ojeyi sürdükten (ben garanti olsun diye) 5 dk sonra sıkıyorum. İlk başta sanki ojeyi matlaştırıyor gibi gözüküyor ama bir süre sonra geçiyor. Genelde kuaförlerin kullandığı bir sprey.

Bana Kalyon mu Demert mi diye sorarsanız. Demert derim… 

Demert hem kocaman hemde fiyatı 16tl falan .. Gittigidiyordan satın alabilirsiniz.. Eğer kuaforunuz varsa çok samimi olduğunuz, kendileri toptan aldığı için daha da ucuza gelir.. Ben kuaforumden sipariş ediyorum.
 Ps: Artık Kalyon kullanmadığım için fotolar netten alıntıdır.

facebook share twittershare

3 Responses to “Oje Kurutucu Spreyler”

  • kalyonu sevdim diyen ilk seni gördüm açıkcası:) ben nefret ettim su sürsem aynı etkiyi yapar bile demiştim hatta:)
    ben en çok sally hansenin spreyini ve seche vite'ı seviyorum 2side bu konuda harikalar 10dakikada kurumayan ojeler benim için çıkarılmaya mahkum ojeler oluyo hayatta bekleyemem sprey sıkmak için sally'yi oje sürüp hemen fıslat şeklinde kullanıyorum sechede hemen son kat oluyor tavsiye ederim ;)


  • Benim çevremdeki herkes Kalyon kullanıyor ve herkes çok memnun.Bu zamana kadar denediklerim içinde en iyisi, tırnak etlerimi de nemlendiriyor.Ben çok memnunum valla


  • bende pastelın var. oje gibi suruluyor fırca ıle. fırcayı dokundursan bıle tum tırnaga yayılıyor. ve 1 dk gecmeden oje kurumuş oluyor. bunları denemedım ama pastelın kurutucusu ıle devam ederım.


Post a Comment