Catrice Pool Party At Night & Konad M61

*

Selam Kızlar,


Sonunda yeni manikür yayınlamaya fırsatım oldu. Bugün tırnaklarımda Almanya’dan gelen Catrice Pool Party At Night lacivert renk ojesi var. Geçen kış vazgeçemediğim lacivert renk ojeler sanırım bu kışta tırnaklarımda olacak.

 

 

Ayrıca, neredeyse son 6 aydır çok uzun tırnak kullanıyordum. O kadar çok sıkıldım ki, uzun süre uzun tırnak kullanmayı düşünmüyorum. Gerçi çoğu kişiye göre şu an tırnaklarım uzun ama bana göre ideal. Hatta daha da kısaltabilirim, hiç belli olmaz. (: Tırnak uzaması konusunda bir sorun yaşamadığım için, rahatlıkla kısaltabiliyorum.

 

Tırnak uzama konusunda bir çok soru geliyor ama inanın özel bir çabam yok. Sadece ojesiz bırakmıyorum tırnaklarımı, oje olmasa bile koruyucu bir cila oluyor. Çok uzun süre su ile temas ettirmiyorum. Bir arkadaşım ne zaman büyük çanta kullansa ve elini çantaya atsa tırnaklarının kırıldığından şikayet ederdi, ondan sonra çantaya elimi atarken dikkat etmeye başladım. ((:


Neyse gelelim bugün tırnaklarımda olan Catrice Pool Party At Night ojesine, bu ojenin rengi Türk markalarında rahatlıkla bulunabileceğini düşündüğüm bir oje. Hatta bir ara karşılaştırma yapmayı planlıyorum.


 

Krem yapıda olan bu ojenin kıvamı yoğun. Tek kalın kat sürerseniz bile size yeterli gelir. Ben 2 kat sürdüm. Üzerine Konad M61 diskinde olan deseni uyguladım. Ne zamandır aklımdaydı bu desen. Baskı yaparken söylememe gerek bile yok aslında ama Konad Beyaz baskı ojesini kullandım. Çok basit bir uygulama olmına rağmen çok sevdim.


Üzerine Bornprettystore sitesinden aldığım tırnak taşlarından gümüş olanını çiçek desenin ortasına yerleştirdim. Bu siteden bir çok kez alışveriş yaptım halen yapmaya devam ediyorum. Gümrük ile ilgli bir sorun yaşamadım. Aldığınız fiyatı düşününce gayet iyi. Mavi renk taş kullanıyım bu sefer dedim ama hoşuma gitmeyince gümüş renk taşa döndüm.


Taşı eklemeden önce O.P.I Top coat kullandım. Bundan vazgeçemiyorum. 2-3 hafta önce bitmişti ama DenizRio sağolsun! Hemen bana ulaşmasını sağladı. Ayrıca, bir kaç O.P.I oje de aldım yeni koleksiyonlardan kendisinden onları bir başka yazıya bırakıyorum. Gittigidiyor‘dan ulaşabilirsiniz! (:


Bugün 10 Kasım.. Söyleyecek o kadar şey var ki aslında.. Seni çok özlüyoruz Atam..


Normalde oje dışında bir şey paylaşmam ama geçen hafta aldığım Atatürk kolyesini göstermek istedim. Bir takıcıdan almıştım. Gerçekten çok hoşuma gitti.


Bugünlük benden bu kadar. Hepinize ojeLi günLer! <3

 facebook share twittershare

16 Responses to “Catrice Pool Party At Night & Konad M61”

Post a Comment