Güzellik Fuarı Sona Erdi!

Merhaba (:


Güzellik fuarı bugün sona erdi. Katılımcı olan tüm firmalara teşekkürler ancak özel teşekkür etmek istediklerim olduğu için, her ne kadar yorgun olsam da, bu yazıyı hazırlamadan günü sonlandırmak istemedim (:  Bol teşekkürlü ve bol oje, ürün görebileceğiniz bir konu olacak.


Tüm ürünler yakın bir zamanda ayrı ayrı sürülüp tanıtılacak,  bunun için biraz zaman vermenizi rica ediyorum.


Öncellikle Tanaçan Kozmetik‘ten başlamak istiyorum. Harika bir ekip vardı. Dinamik, enerji dolu, eğlenceli.  Ekip ruhu hissediliyordu. Tüm yetkililere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Firma’dan fuar’da olupta, beni tanımayan kalmadı zaten. Ojedelisi diyerek, bir kaç bayi ile de tanıştırdılar. (:
China Glaze markasının tüm renkleri mevcut, bulamayacağınız bir renk olduğunu düşünmüyorum. Fuara özel fiyatları 11.90’dı. Tabi ki bu fırsatı kaçırmadım. Gördüğünüz  tüm ojeleri aldım. Ojelerin bir kaçı, firma tarafından 4 gün boyunca fuarda olduğum için, tanıtım amaçlı verildi. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 

Soldaki iki oje neon, zaten fotoğrafta patlamış (:  Agent Lavender ojesini, 3 gün boyunca bulamamıştım ancak nasıl bilmiyorum, bir baktım Trincess bulmuş. Bu ojeyi ne zamandır istediğim için, beni kırmadı, bana verdi. Ayrıca, bugünde, fuara gelenlere, tüm gün konad yapmaya devam ettik (:


***


Essie‘nin standını da ziyaret etmeden duramadık! Ojelerin tamamı, yine fuarda 4 gün olmam nedeni ile tanıtım amaçlı verilmiştir. Özellikle, Mint Candy Apple ojesini çok merak ediyordum. Gösterdikleri ilgi için, teşekkür ederim (:


***

Veee fuar boyunca destek olduğum, Özgürce Pazarlama‘dan aldığım ve kendilerinin fuar boyunca olmamdan dolayı, verdikleri ürünleri görmektesiniz. Çok keyifliydi. Davetiye onlardan gelmişti. Onlar olmasaydı belki bu kadar uzun fuarda kalmazdım ve bir çok yeni kişi ile tanışamazdım. İyi ki katılmışım. Her şey için teşekkürler. Sizleri çok seviyorum! (:


Önümüzdeki fuarlarda görüşmek üzere, bir de unutmadan. Fuara katılım için Özgürce Pazarlamaya verilen plaketi, Hasan Bey bana hediye etti. Çok güzel bir anı olacak! (:


facebook share twittershare

8 Responses to “Güzellik Fuarı Sona Erdi!”

 • Özel istek yapmak istiyorum ilk tanıtacağın oje mint candy apple olsun :)


 • Ağlamak istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum :( Ve o diskleri görnce kendimi balkondan atasım geldi ooooof ooof china glazelere disklere bak :'(


 • Mint Candy Apple çok merak edıyorum denermısın en kısa zamandaa :D


 • FİRMAMIZA FUARDA YAPMIŞ OLDUĞUN YARDIMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER. AYRICA, SİTENDEKİ GÜZEL SÖZLER İÇİNDE DE TEŞEKKÜRLER. BİZ BİR KIZ EVLADINA DAHA SAHİP OLDUK. HATİCE- HASAN HÜSEYİN ÇERÇİ


 • Irmak’ın dediğine katılıyorum bende ilk o ojeyi istiyorum :))
  Çok güzel geçmiş senin için. Sevdiğin birşeyi insanlara gösterip onlarında mutlu olmaları çok güzel bencede :))


 • Hepinize teşekkürler (: tamam önce onu tanıtacağım ;)

  @ÖZGÜRCE PAZARLAMA, çok duygulandım. Ben seve seve yaptım. Çok keyif aldım. teşekkür ederim :)

  @tansumut, çok güzeldi ya. inan boşluk oldu şu anda bende. her gün alışmıştım. :)))


 • oh boy, so many great polishes :-D


 • Buna benzer bir fuar İzmir’de de olur mu? yada oluyor ama ben mi bilmiyorum? Olsa kesin giderim :D


Post a Comment