”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Eylül – Orly

*

”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” yarışması, bu ay kartelasında bir çok değişik ve güzel renklere sahip markası Orly ile düzenlenmektedir.

 

Severek kullandığım bir marka olan Orly markasının daha önce bir çok ojesini blogumda gördüğünüz ve görmeye devam edeceksiniz. (:

 

 

Ayrıca, French manikür’ün mucidinin Orly markası olduğunu biliyor muydunuz?

 

Orly’nin sahibi Amerikalı Jeff Pink 1976 yılında french manikürü Hollywood yıldızlarının ihtiyaçlarını düşünerek sunmuş, ve çok kısa bir sürede, French Manikür Paris’in moda defilelerinde vazgeçilemeyen klasikler arasında yerini almayı başarmış.


Yarışmayı takip edenler, artık kuralları az – çok biliyor ama kuralları lütfen bir kez okumanızı rica ediyorum. Görsellerde olan kombinler gibi kendi oluşturmuş olduğunuz kombinleri gönderin, kazanan siz olun ve hediyeleri kapın!


Gül Detayı

 


 

Asil Siyah

 


 

Kazanan kombin sahibi, 1 adet Tırnak eti temizleyici Cutıque, 1 adet Nail Trition ve 2 adet Orly ojeden oluşan Tırnak Bakım Seti kazanacaktır.

 

Yarışmanın bitiş tarihinde stoklarda belirtilen bakım seti bulunmaması halinde ürünler değiştirilebilir ve Muadil ürünler gönderilebilir. Bu bilgiyi özellikle bilginiz olsun diye yazmak istedim oje dışında verilecek olan hediyeler daha sonra stokta olmassa, herhangi bir sorun yaşansın istemem. (:

 

 

 

Eylül – Yarışmaya katılım şartları;

 

1- Kombinde en az 1 adet ORLY marka oje kullanmanız zorunludur. Görsellerde kendi yapmış olduğunuz, Franken ojeler kabul edilmemektedir.

 

2- Yapacağınız kombinler en fazla 30, en az 5 parçadan oluşmalıdır.

 

3- Yaptığınız kombinlere isim vermeniz gereklidir.

 

4- Kozmetik olarak (oje dışında) istediğiniz markanın makyaj, parfüm vb. ürünlerini kullanabilirsiniz.

 

5-Kıyafetlerin markaları sizin tercihlerinize bağlıdır. İstediğiniz markaların kıyafetlerini kombininize ekleyebilirsiniz.

 

6- Göndereceğiniz kombinde parçalar ayrı ayrı resimlerden oluşmamalıdır. Örneğin, oje, ayakkabı, çanta, gözlük, parfüm olarak oluşturduğunuz kombin için, bana 5 ayrı görsel göndermemelisiniz.

 

7- Burada görmüş olduğunuz kombinlerin birebir aynısı oluşturulamaz. İnternette daha önceden oluşturulmuş kombinlerin kullanılmaması rica edilir. Anlaşılması durumunda kombini değerlendirilmeye alınmaz.

 

8- Aynı kişi birden fazla kombin ile yarışmaya katılamaz.

 

9- Oluşturduğunuz kombinleri sadece ojedelisi@hotmail.com mail adresini göndermelisiniz. Bu konunun altına yapılan yorumlar, facebook, twitter vb yerlerden bana gönderdiğiniz kombinler dikkate alınmayacaktır.

 

10- Kombin yapıp ilk gönderdiğiniz mail dikkate alınacaktır. Bu nedenle, mailinizi kontrol edip gönderin lütfen.

 

11-Mailiniz bana geldiği zaman, size mailinizin bana ulaştığına dair geri dönüş yapacağım. İsterseniz bu konunun altına bana gönderdiğiniz mail sonrası katıldığınıza dair yorum bırakabilirsiniz. Kurallara uymayan veya görselin gözükmediği tüm maillere geri dönüş sağlıyorum. Lütfen kombini gönderdikten sonra mail adresinizi kontrol ediniz. Size geri dönüş en geç 3 gün içinde olur.

 

12- Yaptığınız kombinlere isim soyisim yazmanız zorunludur. Bana mail atarken, mailin içine isterseniz iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.

 

13- Bana gönderdiğiniz kombinleri kazanan açıklanana kadar başka bir yerde paylaşmamanız önemle rica olur. Kimin önce, kimin sonra kombin yaptığını bilemeyiz.

 

 

14- Gönderilen ve katılım şartlarına uyan kombinler firma ile paylaşılacak, değerlendirilecektir. Kazanan yine www.ojedelisi.com adresinde duyurulacaktır.

 

Başvuru bitiş tarihi: 20.09.2011

Kazananın açıklanma tarihi: 25.09.2011

 

Herkese bol sans!

 


facebook share twittershare

32 Responses to “”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Eylül – Orly”