”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” MART – FLORMAR

*

Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” yarışması için artık takipçilerimden de öneriler geliyor. Bir çok marka ile düzenlediğim yarışmada Flormar markası için istek geldi. Bence de Flormar markası ile düzenlemesem olmazdı. Kendilerinin de çok olumlu dönüşü oldu. (:

 

 

Bu ay ”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” yarışması Türkiye’de ‘ oje ‘ diyince akla ilk  gelen Flormar markası  ile düzenleniyor.

Kazanan kombin Flormar tarafından seçilecek ve kazanan kombin sahibine Flormar’dan hediyeler gidecek. Kombin hazırlayıp göndermeden önce kuralları lütfen okuyun.


Kurallar aşağıdaki gibidir,
*
1- Kombinde en az 1 adet Flormar marka oje kullanmanız zorunludur. Görsellerde kendi yapmış olduğunuz, Franken ojeler kabul edilmemektedir.
*
2-Kozmetik olarak sadece FLORMAR marka ürünleri kullanmanız zorunludur. FLORMAR marka dışında (allık, rimel, parfüm vb) başka markaların ürünleri kabul edilmeyecektir.
*
3- Yaptığınız kombinlere isim vermeniz ve yaptığınız kombinlere isim soyisim yazmanız ZORUNLUDUR. Yaptığınız kombinde isminiz ve soysminiz yazmıyorsa, kabul edilmeyecek ve dönüş YAPILMAYACAKTIR. Kombin yapıp ilk gönderdiğiniz mail dikkate alınacaktır. Bu nedenle, mailinizi kontrol edip gönderin lütfen.
*
4- Yapacağınız kombinler en fazla 30, en az 5 parçadan oluşmalıdır.
*
5-Kıyafetlerin markaları sizin tercihlerinize bağlıdır. İstediğiniz markaların kıyafetlerini kombininize ekleyebilirsiniz.
*
6- Göndereceğiniz kombinde parçalar ayrı ayrı resimlerden oluşmamalıdır. Örneğin, oje, ayakkabı, çanta, gözlük, parfüm olarak oluşturduğunuz kombin için, bana 5 ayrı görsel göndermemelisiniz.
*
7- Burada görmüş olduğunuz kombinlerin birebir aynısı oluşturulamaz. İnternette daha önceden oluşturulmuş kombinlerin kullanılmaması rica edilir. Anlaşılması durumunda kombini değerlendirilmeye alınmaz.
*
8- Aynı kişi birden fazla kombin ile yarışmaya katılamaz.
*
9- Oluşturduğunuz kombinleri sadece ojedelisi@hotmail.com mail adresini göndermelisiniz. Bu konunun altına yapılan yorumlar, facebook, twitter vb yerlerden bana gönderdiğiniz kombinler dikkate alınmayacaktır.
*
10-Mailiniz bana geldiği zaman, size mailinizin bana ulaştığına dair geri dönüş yapacağım. İsterseniz bu konunun altına bana gönderdiğiniz mail sonrası katıldığınıza dair yorum bırakabilirsiniz. Kurallara uymayan veya görselin gözükmediği tüm maillere geri dönüş sağlıyorum. Lütfen kombini gönderdikten sonra mail adresinizi kontrol ediniz. Size geri dönüş en geç 3 gün içinde olur.
*
11- Bana gönderdiğiniz kombinleri kazanan açıklanana kadar başka bir yerde paylaşmamanız önemle rica olur. Kimin önce, kimin sonra kombin yaptığını bilemeyiz.
*
12- Gönderilen ve katılım şartlarına uyan kombinler firma ile paylaşılacak, değerlendirilecektir. Kazanan yine www.ojedelisi.com adresinde duyurulacaktır.
*
Başvuru bitiş tarihi: 20.03.2012
Kazanan kombini açıklama tarihi: 25.03.2012 veya 26.03.2012 ( 25 Mart Pazar günü olduğu için Pazartesi de açıklanabilir.)

*

Bir kaç gün ara ile katılım sayısını Facebook sayfam ve Twitter‘dan duyuruyorum.

*

Herkese OjeLi günLer!


facebook share twittershare

21 Responses to “”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” MART – FLORMAR”

Post a Comment