”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Mayıs – Alix Avien

*

Herkese merhaba,

 

Her ay farklı markalarla düzenlenecek olan ”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!”   Yarışmasının startını                ”Alix Avien” ile yapmış bulunuyorum. Hayırlı olsun! (:

 

Bu fikir aşağıda bulunan görsellerden yola çıkarak oluşturulmuştur. Mayıs ayı ALL dergisini okurken (Dergi takip eden bilir, 25’i haftası yeni sayılar satışa sunulur) görseller o kadar hoşuma gitti ki, neden olmasın diye düşündüm. Bence çok eğlenceli yarışmalar olacak (:


Aşağıda gördüğünüz görsellerdeki gibi kombin yaparak surpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Hediyelerin içeriği sadece ojelerden oluşmamaktadır.Portakal çiçeği

 

 

 

Cesur görünüm

 

Enerjik Mavi

 

 

Lavanta Mevsimi

 

Pastel Dokunuş

 

Sizlerden kendi tırnaklarınıza sürdüğünüz paylaşımları beklemiyoruz. Tüm fotoğraf düzenleyebileceğiniz programları kullanabileceğiniz gibi, beyaz bir a4 kağıdına dergilerden kesip yapıştırdığınız ürünlerinin fotoğrafını çekip yollayabilirsiniz.

 

Katılım şartları her ay düzenlenecek olan markaya göre değişiklik gösterebilir. Görseller firma tarafından  paylaşılmıştır.

 

Mayıs – Yarışmaya katılım şartları;

 

1- Kozmetik olarak sadece ‘Alix Avien‘ ürünlerinin seçilmesi zorunludur.

 

2- Yaptığınız kombinlere isim vermeniz gereklidir.

 

3- Burada görmüş olduğunuz kombinlerin birebir aynısı oluşturulamaz. Alix Avien ürünlerini kullanmak zorunda olduğunuz için, çok az bir ihtimal ama internette zaten hazır oluşturulmuş kombinlerin kullanılmaması rica edilir. Anlaşılması durumunda kombini değerlendirilmeye alınmaz.

 

4- Yapacağınız kombinler en fazla 10, en az 5 parçadan oluşmalıdır. Kombinde en az 1 adet Alix Avien oje kullanmanız gereklidir.

 

5- Bir kişi birden fazla kombin ile yarışmaya katılamaz.

 

6- Oluşturduğunuz kombinleri sadece ojedelisi@hotmail.com mail adresini göndermelisiniz. Bu konunun altına yapılan yorumlar, facebook, twitter vb yerlerden bana gönderdiğiniz kombinler dikkate alınmayacaktır. Bana mail ulaştığı zaman, mailiniz elimize ulaştı gibi bir mesaj alacaksınız. İsterseniz bu konunun altına bana gönderdiğiniz mail sonrası katıldım yazabilirsiniz.

 

7- Yaptığınız kombinlerin sağ alt kısmına isim soyisim yazmanız zorunludur. Bana mail atarken, mailin içine isterseniz iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. Kazanan siz olursanız, ulaşmamız kolay olur.

 

8- Bana gönderdiğiniz kombinleri kazanan açıklanana kadar başka bir yerde paylaşmamanız önemle rica olur. Kimin önce, kimin sonra kombin yaptığını bilemeyiz.

 

9- Ürünlerin fiyatlarının yazılması zorunlu değildir.

 

10- Gönderilen ve katılım şartlarına uyan kombinler firma ile paylaşılacak, değerlendirilecektir. Kazanan yine www.ojedelisi.com adresinde duyurulacaktır.

 

Başvuru bitiş tarihi: 20.05.2011
Kazananın açıklanma tarihi: 30.05.2011

 

Gelişmeleri Facebook ve Twitter sayfamdan takip edebilirsiniz.

 

Herkese bol sans!

 

**

 

 


facebook share twittershare

15 Responses to “”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Mayıs – Alix Avien”

Post a Comment