Lush Lemony Flutter

*

Bugün yaklaşık 2 senedir kullandığım ve çok memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Lush Lemony Flutter tırnak dibindeki deri için krem.

*


*

Lush Türkiye’nin web sitesinde yazan açıklama şu şekilde; Bütün vücuttaki sertleşmiş bölgeler bilhassa, tırnak ve tırnak derisi için özel tasarlanmış, içerisindeki temel yağlarla son derece besleyici, bakım yapıcı ve nemlendirici kremimiz. Dizler, topuk, direk gibi sert derinin bulunduğu bölgeler içinde ve manikür yaparken de işinizi kolaylaştıracak özellikte.


*

Manikür yaparken etlerimi almıyorum. Bu kremi kullanarak geriye doğru itiyorum. Ben genellikle bu kremi gece yatmadan önce kullanıyorum özellikle kışın tırnaklarıma sürdükten sonra pamuklu bir eldiven giyiyorum. Gerçekten yararını görüyorum.

*

Fiyatı 26tl ancak hem çok bereketli bir ürün hem de sonuna kadar hakediyor! Halen denemeyen varsa mutlaka denemeli! Ürünü almak isterseniz buradan alabilirsiniz!  Ürün gönderildiği için değil daha önce bir çok kez kullandığım için tavsiye ediyorum. Bu kutu ile benim 5. kutum. (:

*

Diğer gelen tester ürünleri ilk defa deneyeceğim.

*

Ürünü kokladığım zaman aldığım kokular papatya ve vanilya. El bakımı için mükemmel bir ürün olduğu söylenmiş.


*

Lush Helping Hands için açıklama; Eli sudan çıkmayan kişiler için özellikle tavsiye edilen el kremimiz hem yumuşatıcı hem iyileştirici özelliktedir. Ellerinizde çiziklere, kesiklere de ilk yardım olarak kullanabilirsiniz. Çatlamış, ağrıyan ciltlere uygulayabileceğiniz papatya yağı ile aynı özellikte papatya suyu, tahriş olmuş ciltleri yatıştıran, içeriğinde %30-40 yağ içeren keten tohumu, kaşıntı, kızarıklığı azaltan, nemlendirici badem yağı, ve gliserin, antiseptik, yatıştırıcı, cildi iyileştirici nem veren bal, çatlak giderici, iyileştirici kadife çiçeği kızarıklık gideren alkanet içerir.


*

Bu ürünü denedikten sonra memnun kalırsam gidip alacağım çünkü kokusu çok hoş.

*

Son olarakta It’s raining men duş jeli.

*

Ürünler Lush Türkiye tarafından tanıtım amaçlı gönderilmiştir. Teşekkürler!

*

OjeLi günLer! <3

*


facebook share twittershare

8 Responses to “Lush Lemony Flutter”

  • Lush’ın ürünleri harika duş jellerini şiddetle tavsiye ederim herkese:D


  • senin gibi ben de manikür yaptırmıyorum zaten yaşım 16.bende alıyım


  • tester almıştım ağır bir limon kokusu var ürünün içeriği o belki ama benim hoşuma gitmedi


  • Lemony Flutter’ı ben de uzun zamandır kullanıyorum. Ama ben sırf tırnak etlerime değil tüm elime kullanıyorum kışın :D


  • Bunu sevdiysen Burt’s Bees markasına göz at derim ojedelisi ;)


  • sadece el için deil ayak bakımında da kullanıyorum ben topuklara falan da sürüyorum cidden iyi geldiğini hissediyorsun lush genel olarak sevdiğim bir yer cadde maazası da açıldı benim için harika oldu :))


  • bütün bloglar bu lushı yazıyor umarım dedikleri kadar vardır! :/


  • Lemony Flutter’ım olmasa napardım bilmiyorum kesinlikle almaya değer, sayemde bir kaç arkadaşım da bağımlı :)


Post a Comment