China Glaze OMG & Konad S8

*

Merhaba Kızlar!


Uzun zamandan beri kendimi hiç böyle yorgun ama aynı zamanda mutlu hissetmemiştim. Bugün tırnaklarımda, China Glaze OMG holografik ojesi var. Bu gece için yapılan bu konadı çok sevdim. (:


China Glaze OMG ojesini aylar önce göstermiştim. O zamandan beri ilk defa tekrar kullanma fırsatım oldu. 2 kat sürdüm. Kuruma süresi inanılmaz hızlı, kurudukça hologram ojenin güzelliği daha bir ortaya çıkıyor.


Üzerine Konad’ın siyah baskı ojesini kullanarak Konad s8 diskinde bulunan iki deseni kullandım. Oje ve konad uyumu harika oldu Konad baskı siyah 5ml ojesini bitirdiğim için, 11ml olanını aldım. 1 senedir 5ml olan ojeyi kullanıyordum. Daha önce biter diye düşünüyordum. (:
China Glaze OMG ojesini Rio55’den, Konad baskı ojesini Özgürce Pazarlama dan aldım.

*

Güneşte çekmeye vaktim olmadı ama bugün dışarı çıktığımda çeker belki eklerim konunun altına ama şimdilik flaşlı çekim gösteriyim. Muhteşem değil mi? (:

 Bu arada farkettiyseniz bir kaç gündür sitede güncellemeler oluyor. Bir kaç değişiklik oldu, olmaya devam edecek. (: Zaman zaman sayfa görüntülenemiyor falan derse bir kaç dakika sonra tekrar deneyin.


”Ojeleri kıyafetlerle kombine et!” Temmuz – China Glaze yarışmasına katılım için son günler. Katılmak isteyen herkesi beklerim. Bu ay katılanların içinde erkekler de var. Bu çok güzel!

 

Don’t forget to join my GIVEAWAY!


Herkese ojeLi günLer! (:

 

*facebook share twittershare

20 Responses to “China Glaze OMG & Konad S8”

Post a Comment